Po 15 metų pertraukos į stipriausią Europos klubinį turnyrą grįžusi Adrijos lygos čempionė „Budučnost“ metė rimtą iššūkį pernai priešpaskutinę vietą Eurolygoje užėmusiai „Olimpiai“ ir po trijų kėlinių atsiliko tik 51:57.

Vis dėlto lemiamu metu Italijos čempionai įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę dviženkliu skirtumu .

Mindaugas Kuzminskas per 19 minučių pelnė 12 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Artūras Gudaitis per 20 min. įmetė 11 taškų (3/5 dvitaškiai, 5/8 baudos) ir sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

Svečiams Vladimiras Micovas surinko 15, Nemanja Nedovičius 14, Mike'as Jamesas 13 taškų.

„Budučnost“ gretose išsiskyrė: Earlas Clarkas 22 (7/14 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), Edwinas Jacksonas 12 (4/4 tritaškiai), Nikola Ivanovičius ir Alenas Omičius po 11 taškų.

Primename, kad nuo paskutinio karto, kai „Budučnost“ žaidė Eurolygos rungtynes praėjo jau 15 metų ir 8 mėnesiai arba daugiau nei 5700 dienų. Ir to karto juodkalniečiai tikrai nenori prisiminti: jie Sienos „Montepaschi“ pralaimėjo net 63 taškų skirtumu – 49:112 – ir pasiekė visų laikų turnyro antirekordą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)