Vokietijos Bavarijos žemės atstovai varžovams priešinosi pusantro kėlinio – tuomet į priekį šovę Ergino Atamano auklėtiniai rungtynėse tik didino skirtumą ir pelnytai šventė pergalę.

Stambulo ekipa fantastiškai taikliai atakavo iš visų pozicijų - dvitaškiai beveik 70 proc. (23/33), tritaškiai – 60 proc. (12/20), baudos – 80 proc. (8/10).

Šioje dvikovoje ryškus buvusių žalgiriečių indėlis į pergalę. Brockas Motumas per 25 min. pelnė 14 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko perdavimą, dukart sukludo ir surinko 11 naudingumo taškų.

Jameso Andersono sąskaitoje 12 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 0/1 bauda), atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo taškų.

Dar praėjusį sezoną „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs Vasilije Micičius per 19 min. pataikė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Bayern“: Nihadas Dedovičius 17, Stefanas Jovičius 15, Vladimiras Lučičius 11, Petteri Koponenas 10.

„Anadolu Efes“: Brockas Motumas 14, Shane'as Larkinas 13 (5 rez.p.), Jamesas Andersonas 12, Tiboras Pleissas (6 atk.k.) ir Adrienas Moermanas po 11.

Vėlyviausiose ketvirtadienio Eurolygos rungtynėse Madrido „Real“ savo aikštėje neturėjo vargo su Stambulo „Daruššafaka“ krepšininkais ir iškovojo lengvą pergalę 109:93 (25:18, 28:20, 38:31, 18:24).

Nuo pat rungtynių pirmos minutės savo sąlygas aikštėje diktavę ispanų karališkojo klubo žaidėjai svečiame neleido suabejoti, kas bus šios dvikovos nugalėtojai.

Net 15 tritaškių varžovams „įsūdę“ aikštės šeimininkai paskutinį kėlinį leido sau atsipalaiduoti. Didžiausias skirtumas tarp komandų ketvirtojo kėlinio pradžioje siekė 26 taškus – 101:75.

Real“: Anthony Randolphas 16, Jaycee Carrollas 14, Sergio Llullas 13 (8 rez.p.), Jeffery Tayloras ir Fabienas Causeuras po 13, Walteris Tavarešas 12 (6 atk.k.), Felipe Reyesas 9.

„Darussafaka“: Ray McCallumas 18 (6 atk.k., 6 rez.p.), Stantonas Kiddas ir Žanis Peineris po 12, Emirčanas Kosutas 10.