Startinis jaudulys kaustė abi komandas – daug metimų netgi iš po krepšio skriejo pro šalį. „Barcelonos“ krepšininkų startas buvo sėkmingesnis, tačiau netrukus aikštės šeimininkai, patempti dviejų Sergio Rodriguezo tritaškių, perėmė iniciatyvą ir pirmą kėlinį laimėjo 21:17.

Antrasis kėlinys Svetislavo Pešičiaus auklėtiniams virto tikru košmaru. CSKA spurtavo 10:0, o svečiai pirmuosius taškus pelnė tik po 3 tuščių minučių. Dimitrio Itoudžio kariauna apsukų nemažino ir, įpusėjus rungtynėms, susikrovė net 22 taškų persvarą – 51:29.

Po didžiosios pertraukos Rusijos čempionai padidino savo pranašumą iki 26 taškų (55:29), tačiau tuomet katalonai nuo taiklaus Thomaso Heurtelio tritaškio ryžtingai ir sėkmingai ėmė mažinti prarają tarp komandų.

Pirmuosius savo oficialius taškus Eurolygoje su „Barcelonos“ apranga K. Pangosas pelnė ketvirto kėlinio pradžioje. Pernai dar Šarūno Jasikevičiaus komandų klausiusio kanadiečio dvitaškis padėjo sumažinti skirtumą iki 9 taškų – 69:60.

Tačiau tritaškį įskraidinęs Danielis Hackettas sustabdė svečių žygį, o po šalto dušo atsigavęs CSKA per 5 minutes susigrąžino 20 taškų persvarą 84:64. Svečiai susitaikė su pralaimėjimu, o maskviečiai šventė pirmąją pergalę 95:75.

Prieš paskutinį kėlinį aikštėje buvo pagerbta LaVaro Ballo komanda, tęsianti turnė po Europą. Per petį tėtušiui Ballui plojo CSKA klubo galva Andrejus Vatutinas.

Buvęs žalgirietis K. Pangosas per minutes aikštėje pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 4 kartus, triskart prasižengė ir surinko -8 naudingumo balus.

CSKA: Cory Higginsas 18 (1/4 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 1/1 baudos), Nando de Colo 17, Willas Clyburnas 13 (9 atk.k.), Sergio Rodriguezas 12, Kyle'as Hinesas 8.

Barcelona“: Kyle'as Kuricas 15 (1/1 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 1/1 baudos), Jaka Blažičius 11, Artiomas Pustovijus 8, Rolandsas Smitsas, Chrisas Singletonas (8 atk.k.) po 7, Kevinas Seraphinas (7 atk.k.) ir Ante Tomičius po 6, Thomas Heurtelis 5 (12 rez.p.), Victoras Claveras 4 (10 atk.k.).

Ketvirtadienį Atėnuose susikibo po 6 Eurolygos čempionų titulus trofėjų kolekcijoje turintys „Panathinaikos“ ir Tel Avivo „Maccabi“ klubai. Itin atkakliai vykusioje dvikovoje aikštės šeimininkai savo pranašumą įrodė tik paskutiniame kėlinyje, kai atsiplėšė nuo varžovų 10 taškų – 81:71.

Beveik dvigubai daugiau klydę (18:11) Neveno Spahijos auklėtiniai mėgino kilti į spurtą per paskutines dvikovos minutes, tačiau atsilaikęs „Panathinaikos“ šventė pergalę 89:84 (26:24, 20:21, 24:22, 19:17).

Prie pergalės Lukas Lekavičius prisidėjo itin kukliai. Lietuvos rinktinės įžaidėjas per 3 min. 35 sek. į krepšį nemetė ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Panathinaikos“: Mattas Lojeski 20 (6/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/3 baudos, 5 atk.k. 22 naud.b.), Keithas Langfordas 13, Thanasis Antetokounmpo 10, Deshaunas Thomas 9.

Maccabi“: Scottie Wilbekinas 24 (8 rez.p.), Michaelis Rollas 15, Tarikas Blackas 14 (6 atk.k.), Angelo Caloiaro 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)