Mačo pradžioje – fantastiškas Nathano Wolterso pasirodymas: žalgirietis vienintelis sumetė visus 10 „Žalgirio“ taškų, o po 4 min. Kauno ekipa pirmavo 10:2. Po pirmo kėlinio „Rytas“ atsiliko 16:23.

Antro ketvirčio pradžioje vyravo lygus žaidimas, įpusėjus kėliniui „Žalgiris“ tebepirmavo 31:27. Po Arno Butkevičiaus baudos metimo vilniečių deficitas siekė tik tašką (32:33), 4 taškais atsakęs „Žalgiris“ vėl kiek atitrūko (32:37).

Šeimininkai vėl po kelių sėkmingų atakų lipo svečiams ant kulnų, o D.J. Seeley taiklus tritaškis pirmąkart persvėrė rezultatą „Ryto“ naudai 39:37. Po dviejų kėlinių sostinės ekipa priekyje 42:41.

Du D.J. Seeley tritaškiai „Rytui“ suteikė rekordinę persvarą, o į aikštę išbėgęs Deividas Sirvydis tritaškiu pranašumą padidino iki dviženklio – 58:48.

D.J. Seeley pataikė dar vieną tolimą metimą, tuo pačiu atsakė ir Marius Grigonis (61:51). Trečią ketvirtį 11:21 pralaimėjęs „Žalgiris“ prieš lemiamą kėlinį atsiliko 52:63. Tiesa, „Rytas“ trečiame kėlinyje patyrė nuostolių – kojos traumą gavo Margiris Normantas.

D. Sirvydžio tritaškis pradėjo ketvirtą kėlinį (66:52). Sužaidus pusę ketvirto kėlinio 68:62 tebepirmavo „Rytas“.

„Žalgiris“ laimėjo atkarpą net 17:0 ir po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą 71:68. D. Adomaitis paprašė minutės pertraukėlės, o iki kėlinio pabaigos liko kiek daugiau nei 2 min.

Atkarpą net 22:0 laimėjęs „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje nesuteikė „Rytui“ šansų ir pasiekė nelengvą pergalę 76:69 prieš pagirtinai žaidusį varžovą.

„Rytas“: D.J. Seeley 22, Dominique'as Suttonas 8 (8 atk. kam.), Margiris Normantas 7, Mindaugas Girdžiūnas, Arnas Butkevičius, Martynas Echodas ir Deividas Sirvydis po 6, Eimantas Bendžius 5, Evaldas Kairys 3 taškai.

„Žalgiris“: Nate'as Woltersas 20 (9/16 metimai), Marius Grigonis 12, Brandonas Daviesas 10, Antanas Kavaliauskas ir Laurynas Birutis po 6, Paulius Jankūnas, Edgaras Ulanovas ir Aaronas White'as po 5, Thomas Walkupas 4, Artūras Milaknis 3 taškai.