Trumpam į legendinę Kauno sporto halę grįžę žalgiriečiai iš pradžių joje jautėsi it svečiuose. Per vieną kėlinį Kauno ekipa suklydo net 8 kartus, o „Nevėžis“ pataikė 4 iš 6 tolimų metimų ir pirmą ketvirtį laimėjo 17:16.

Po pertraukėlės šeimininkai grįžo spurtu 5:0, bet įsismarkavęs Kėdainių klubo legionierius Chauncey Collinsas 15-ą min. sukrovė saviškiams 9 taškų persvarą – 32:23.

Ilgai pranašumu „Nevėžis“ nesidžiaugė. Kitą 3 min. atkarpą kauniečiai laimėjo 12:2 ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 41:38.

Antroje rungtynių dalyje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai palaipsniui didino apsukas, kol paskutiniame ketvirtyje abejonių dėl mačo baigties nebeliko. Tiesa, „Nevėžis“ nesuskydo ir triuškinamas nesileido.

„Žalgirio“ gretose naudingiausi buvo priekinės linijos bokštai Paulius Jankūnas (14 taškų) ir Brandonas Daviesas (12 taškų, 7 atkovoti kamuoliai). Kovą „po lenta“ kauniečiai laimėjo 36:23.

„Žalgirio“ kėdainiečiams sezono pradžioje paskolintas 21-erių gynėjas Martynas Varnas į savo „motininio“ klubo krepšį sumetė 13 taškų. Rezultatyviausias pralaimėtojų gretose buvo Ch. Collinsas (14 tšk.).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14, Brandonas Daviesas 12, Marius Grigonis ir Laurynas Birutis – po 9, Edgaras Ulanovas ir Artūras Milaknis – po 8.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 14 (4/5 trit.), Martynas Varnas 13, Valdas Vasylius 12, Simas Buterlevičius (5 rez. perd.) 9, Jonas Christopheris Fulleris 6.

Primename, kad praėjusią savaitę Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose tris kėlinius priešinosi ir kitam praėjusio sezono LKL finalininkui Vilniaus „Rytui“, kuriam galiausiai nusileido rezultatu 70:80.