Tiek po pirmo, tiek po antro kėlinio priekyje dar buvo „Nevėžis“, o trečiajame svečiai įgijo tik minimalų pranašumą.

Vis dėlto paskutiniame ketvirtyje vilniečiai, kurių gretose pirmu smuiku griežė 23 taškus suvertęs naujokas D.J. Seeley, sugebėjo atitrūkti. „Rytą“ į priekį išvedė spurtas 9:0 (78:67), ir rimčiau kibti į gerkles varžovams šeimininkai nebesugebėjo.

Sostinės ekipos gretose aikštėje jau pirmame kėlinyje pasirodė komandos kapitonas Chrisas Krameris, kuris sugrįžo po riešo traumos.

LKL čempionatą abi komandos pradėjo skirtingai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 87:57 sutriuškino Utenos „Juventus“, o Ramūno Cvirkos treniruojama „Nevėžio“ ekipa svečiuose 76:100 neprilygo Klaipėdos „Neptūnui“.

„Rytas“: D.J.Seeley 23 (9/12 dvit.), Eimantas Bendžius 12, Mindaugas Girdžiūnas 9, Evaldas Kairys 8, Dominique’as Suttonas, Martynas Echodas (9 atk. kam.) ir Chrisas Krameris – po 7.

„Nevėžis“: Jonas-Christopheris Fulleris 15, Chauncey Collinsas 11 (6 išpr. praž.), Martynas Varnas 10, Nikita Balašovas ir Regimantas Miniotas – po 9, Gabrielius Maldūnas 8 (7 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)