Denniso Schroderio vedami vokiečiai namie pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės per pratęsimą 112:98 (18:21, 17:33, 27:16, 30:22, 20:6) nugalėdami Izraelio krepšininkus.

Labai arti pralaimėjimo buvusi Vokietijos rinktinė trečiajame kėlinyje dar atsilikinėjo 35:58 ir nors ketvirtajame kėlinyje sugrįžo į rungtynes, šeimininkai likus žaisti 0,4 sekundės atsilikinėjo 90:92.

0,4 sekundės vokiečiams užteko tam, jog būtų išplėštas pratęsimas. D. Schroderis iš užribio idealiai pakabino kamuolį Maximilianui Kleberui, kuris pamušė kamuolį į krepšį ir išlygino rezultatą.

Pratęsimo metu Henriko Rodlo auklėtiniai jau dominavo ir privertė Izraelio rinktinę pamiršti kišenėje beveik turėtą pergalę.

D. Schroderis nugalėtojams surinko net 30 taškų bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų, o jam sėkmingai talkinęs Robertas Benzingas įmetė 24 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Dramatiškai baigėsi ir susitikimas Gruzijoje, kur Graikijos rinktinė 86:85 (17:30, 21:19, 27:15, 21:21) palaužė šeimininkus gruzinus.

Likus žaisti minutę graikai dar atsilikinėjo 81:85, bet tuomet Kostas Papanikolaou smeigė tritaškį (84:85), gruzinai nesėkmingai surezgė paskutinę savo ataką, o per paskutines 6 sekundes link krepšio greitai pasileidę svečiai sugebėjo išplėšti pergalę.

K. Papanikolaou paskutinę sekundę pataikė iš po krepšio ir leido graikams triumfuoti. Didvyriu tapęs puolėjas iš viso pelnė 15 taškų. Rezultatyvesnis buvo tik Nickas Calathesas, kurio sąskaitoje – 31 taškas ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Tretieji į pasaulio čempionatą žengė čekai. Svečiuose 85:80 (22:18, 16:19, 22:23, 25:20) Bosniją ir Hercegoviną pranokę Roneno Ginzburgo auklėtiniai padovanojo savo šaliai istorinę pergalę – čekai pasaulio pirmenybėse varžysis pirmą kartą.

Į pergalę Čekijos rinktinę vedė Tomašas Satoransky, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. 20 taškų pridėjo Blake'as Schilbas.