Lemiama kova dėl Liepojoje vykstančio draugiško turnyro trofėjaus įvyks sekmadienį, o „Neptūno“ finale lauks Rygos VEF, Liepojos „Liepaja“ arba „Samaros“ klubo testas.

Per pirmąsias dvi minutes „Parma“ įmetė tris tolimus metimus bei atitrūko 9:2, tačiau klaipėdiečiai atsakė spurtu 9:2 bei išlygino rezultatą 11:11.

Pirmoje rungtynių pusėje Permės krepšininkai pataikė 8 tritaškius iš 14, tačiau „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką nusinešė 2 taškų persvarą (43:41).

Simas Galdikas per pirmuosius du kėlinius pataikė 5 dvitaškius iš 5 bei surinkęs 11 taškų buvo rezultatyviausias Klaipėdos krepšininkas.

Per trečiąjį ketvirtį Jerai Grantas pelnė 9 taškus, tačiau tai nepadėjo „Neptūnui“ atitrūkti į priekį – 65:63.

Įtempta kova persikėlė ir į lemiamą ketvirtį, o likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos „Neptūno“ deficitas siekė du taškus.

Tuomet Paulius Dambrauskas pelnė dvitaškį, J. Grantas pridėjo taiklų metimą su varžovo pražanga, o klaipėdiečiai įgijo 3 taškų persvarą (82:79).

„Parma“ krepšininkai bandė išgelbėti rungtynes, tačiau Gyčio Masiulio baudų metimai bei blokas varžovui dvikovos pabaigoje įtvirtino pergalę.

Tai buvo jau ketvirtoji „Neptūno“ pergalė draugiškų rungtynių cikle per tiek pat žaistų mačų. Uostamiesčio ekipa pirmajame susitikime 96:45 patiesė dublerius, antrajame mače 71:52 pranoko Ukrainos vicečempionus Dnepropetrovsko „Dnipro“ krepšininkus, o vakar 82:60 įveikė „Ventspils“.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 16, Simas Galdikas 14 (6/7 dvitaškiai), Gytis Masiulis 11 (3 blokai), Paulius Dambrauskas 9, Lorenzo Williamsas ir Tomas Delininkaitis – po 8, Kyle’as Weaveris 7, Arūnas Mikalauskas 5, Osvaldas Olisevičius 4, Laimonas Kisielius 2 taškai.

„Parma“: Kodi Justice‘as 22 (5/9 tritaškiai), Rashardas Kelly 13 (13 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)