Be R. Kazlausko ir V. Čeponio, televizines ir internetu transliuojamas rungtynes taip pat komentuos iš praėjusio sezono likę Žilvinas Aleksandravičius, Vilhelmas Bladyka, Gediminas Reklaitis, Karolis Tiškevičius.

Naują sezoną su „Betsafe–LKL“ pasitiks ir du komentatorių konkurse geriausiai pasirodę Tautvydas Kubilius ir Alanas Dzeranovas.

„Išsaugojome pagrindinius praėjusio sezono komentatorius, kurie gebės profesionaliausiai nušviesti naujojo sezono kovas, – įsitikinęs LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – Prie jų prijungėme konkurso nugalėtojus – įtraukdami juos sieksime išugdyti naujų profesionalų.“

Vienu pagrindnių komentatorių bus V. Čeponis, kuris pasirinko „Betsafe–LKL“ transliacijas vietoje Kauno „Žalgirio“ rungtynių Eurolygoje.

„Pasakysiu nuoširdžiai – esu velniškai laimingas, kad ir kitą sezoną komentuosiu „Betsafe–LKL“ kovas, – sakė V. Čeponis. – Ateinantį sezoną nebus nė vienos silpnos komandos! Intriga nereali. Juk ir Prienų klubas, ir daugelis kitų bus dar stipresnių sudėčių.

Man labai patinka važinėti po Lietuvą, pajusti provincijos dvasią, kur yra „kita Lietuva“, kur gyvena nuoširdūs žmonės. Be to, itin smagu bendrauti su visų komandų žaidėjais, treneriais, klubų vadovais. Imponuoja ir tai, kad komentuoju iš įvykio vietos, o ne ankštoje komentatoriaus „budelėje“ studijoje. Aš labai pasistengsiu, kad jums būtų įdomu stebėti „Betsafe–LKL mūšius.“

Visi komentatoriai darbus pradeda jau šią savaitę – Lietuvos krepšinio lyga prieš sezoną rengia komentatoriams seminarą apie komentavimo subtilybes, taisyklių pasikeitimus.

„Betsafe–LKL“ sezono atidarymo rungtynės vyks rugsėjo 22 d. Kaune, „Žalgiris“ priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Rungtynes komentuos V. Čeponio ir R. Kazlausko duetas.

Iš viso rugsėjį planuojama sužaisti 14 rungtynių. Visus „Betsafe–LKL“ mačus žiūrovai galės stebėti DELFI.LT ir LKL.LT portaluose. Visą „Betsafe–LKL“ tvarkaraštį rasite paspaudę čia.

Rytis Kazlauskas