Po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai buvo įgiję minimalią persvarą, tačiau rimtą smūgį Ukrainos vicečempionams bei taurės laimėtojams smogė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 13 taškų persvara.

Kyle‘as Weaveris prieš ilgąją pertrauką pelnė penkis taškus iš eilės, įskaitant tolimą metimą su sirena (39:25).

Per pirmąją rungtynių dalį Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Paulius Dambrauskas, surinkęs 14 naudingumo balų.

Užtikrintai gynyboje žaidę aikštelės šeimininkai neleido „Dnipro“ krepšininkams pelnyti lengvų taškų, o greitoje atakoje galingą dėjimą atlikęs Gytis Masiulis paženklino spurtą 11:0 bei atotrūkį padidino iki maksimalios 20 taškų ribos (45:25).

Svečiai deficitą buvo ištirpdę iki 13 taškų (52:39), tačiau tuomet Arūnas Mikalauskas ir Simas Galdikas blokavo varžovų metimus, o tritaškį įsmeigęs G. Masiulis įtvirtino pergalę.

„Neptūnas“ varžovus pranoko pagal atkovotus kamuolius (40:30), rezultatyvius perdavimus (18:12) bei naudingumo balus (95:57).

Klaipėdos ekipoje pagal pelnytus taškus išsiskyrė Laimonas Kisielius, surinkęs 14. Tuo metu naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo 10 taškų įmetęs, 7 kamuolius atkovojęs ir 17 efektyvumo balų surinkęs G. Masiulis.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 14, Gytis Masiulis (7 atk. kam.) ir Simas Galdikas – po 10, Tomas Delininkaitis 9, Kyle’as Weaveris ir Paulius Dambrauskas – po 8, Arūnas Mikalauskas 6, Jerai Grantas, Lorenzo Williamsas ir Džiugas Slavinskas – po 2.