Šioje dvikovoje panevėžiečiams negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Donatas Tarolis ir pirmajame kontroliniame mače taip pat čiurną susižeidęs Franas Pilepičius. Ketvirtadienį prie komandos prisijungs Mindaugas Kupšas.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai, o jam pasibaigus, nežymiai priekyje buvo „Lietkabelis“ (21:19). Antrajame ketvirtyje šeimininkai kontroliavo situaciją ir, po truputį didindami atotrūkį, prieš ilgąją pertrauką įgijo septynių taškų pranašumą (44:37).

Kardinaliai vaizdas pasikeitė po ilgosios pertraukos, kai „Nevėžis“ laimėjo atkarpą 12:0 ir perėmė iniciatyvą (56:49), o pasibaigus kėliniui skirtumas išliko toks pats - 60:53. Ketvirtajame ketvirtyje Gintaro Kadžiulio auklėtiniai buvo priartėję prie varžovų, bet išsigelbėti nepavyko.

„Lietkabeliui“ Michaelas Morrisonas (11 atk. kam.) pelnė 12 taškų, Dominikas Mavra, Jamaras Wilsonas ir Tomas Rimša - po 11, Paulius Valinskas (7 rez. perd.) - 10.

„Nevėžio“ gretose Chauncey Collinsas ir Martynas Varnas surinko po 14 taškų, Gabrielius Maldūnas (13 atk. kam.) – 12, Simas Buterlevičius - 10.

Kitą draugišką mačą „Lietkabelis“ žais rugsėjo 3 dieną, kai dalyvaus turnyre Kėdainiuose. Pirmasis varžovas – Čerkasų „Mavpy“ iš Ukrainos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)