B grupėje pirmauja net keturios komandos, iškovojusios po šešias pergales - Prienų "Prienai", Druskininkų "Druskininkai", Kauno "Albara-Lagiva" ir Anykščių "Puntukas-Jarimpeksas".

IX turo statistika.

A grupė.

"Žalgiris-Sabonio mokykla" - "Nafta-Uni-Laivite" 86:90 (27:29, 15:30, 17:15, 27:16). Rezultatyviausi žaidėjai. V. Štimac 29, P. Butkevičius 16, V. Jasikevičius 13; M. Runkauskas 20, R. Kasparavičius 19, A. Kaubrys 15.

"Pieno žvaigždės" - "Alytus" 81:78 (19:15, 23:20, 20:25, 19:18). M. Gelžinis 23, L. Lukoševičius 18, M. Kumpis 11; A. Pangonis 22, A. Golokvoščius 21, G. Andrijauskas 12.

"Šilutė" - "Meresta" 90:111 (20:32, 29:22, 23:26, 18:31). S. Sukackas 29, E. Dimša 14, A. Mazalas 12; D. Repečka 28, R. Streikis 27, E. Takuševičius 16.

"Delikatesas" - "Bremena" 91:65 (17:15, 29:10, 20:17, 25:23). Ž. Valuckas 15, Ž. Petraitis 13, T. Druktenis 12; S. Kažukauskas 20, A. Daniulis 10, L. Janušonis 7.

Lentelė.

1. Pakruojo "Meresta" 9 7 2

2. Klaipėdos "Nafta-Uni-Laivitė" 9 7 2

3. Kauno "Žalgiris-Sabonio mokykla" 9 6 3

4. Joniškio "Delikatesas" 9 5 4

5. Pasvalio "Pieno žvaigždės" 9 5 4

6. Šilutės "Šilutė" 9 3 6

7. Alytaus "Alytus" 9 2 7

8. Tauragės "Bremena" 9 1 8.

B grupė.

"Albara-Lagiva" - "Sporto klubas" 75:70 (20:11, 21:22, 17:21, 17:16). M. Vansavičius 18, T. Čerkunovas 14, M. Šidlauskas 14; T. Kuzminskas 19, A. Nutautas 13, R. Kazulis 11.

"Druskininkai" - "LKKA-Atletas" 84:71 (19:14, 28:13, 14:18, 23:26). A. Vansevičius 24, R. Mačiulaitis 17, G. Goberis 11; V. Gragauskis 16, A. Vasiliauskas 13, V. Užkuraitis 11.

"Puntukas-Jarimpeksas" - "SSK-Perlas" 80:62 (16:13, 17:14, 20:23, 27:12). M. J. Abrams 29, R. Trakimas 16, A. Žukauskas 12; V. Šarakauskas 14, R. Bitinas 13, A. Panavas 8.

Lentelė

1. Prienų "Prienai" 9 6 3

2. Druskininkų "Druskininkai" 9 6 3

3. Kauno "Albara-Lagiva" 9 6 3

4. Anykščių "Puntukas-Jarimpeksas" 9 6 3

5. Vilniaus "SSK-Perlas" 10 5 5

6. Vilniaus "Akademija-MRU" 10 3 7

7. Jonavos "Sporto klubas" 9 3 6

8. Kauno "LKKA-Atletas" 9 2 7.