Užtikrintai rungtynes pradėjusios lietuvės dominavo aikštėje – jų pranašumas įpusėjus trečiajam kėliniui išaugo iki 20 taškų (49:29).

Tiesa, danės rankų nenuleido ir kovojo iki galo – ketvirtame kėlinyje skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (55:53), tačiau pergalės turnyro šeimininkės iš rankų neišleido.

Lietuvės laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 52:36, blokavo net 12 varžovių metimų (danės – 1), tačiau klydo dažniau – 26:22.

Kitas rungtynes Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė žais šeštadienį su Rusijos, o sekmadienį – su Vokietijos bendraamžėmis.

Rusės pirmose D grupės rungtynėse 51:43 nugalėjo Vokietijos krepšininkes.

Lietuva: Urtė Čižauskaitė 18 (9 atk.k.), Simona Visockaitė 15 (18 atk.k.), Audronė Zdanevičiūtė 12, Klaudija Janionytė 9 (4 rez.p.), Gedvilė Savostaitė 6.

Danija: Asta Blauenfeldt 16, Luka Lachenmeier ir Algerte Rimdal po 12, Laura Ziegler 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)