Vidurio puolėjas iš Lietuvos nugalėtojams pelnė 13 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 3 varžovų metimus. Per 23 minutes G.Einikis pataikė 1 tritaškį iš 4 bei 5 dvitaškius iš 6.

D grupėje pirmauja abejas rungtynes laimėjęs "BC Chimki" (Rusija) klubas.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1."BC Chimki" (Rusija)220181:1574
2.Naharijos "Iscar Ironi" (Izraelis)211181:1693
3.Nymburko CEZ (Čekija)211183:1873
4.Gmundeno "Allianz Swans"(Austrija)202143:1752

Staigmeną keturių komandų E grupės varžybose pateikė Lemesos EKA AEL (Kipras) klubas su dviem lietuviais. EKA AEL krepšininkai svečiuose po pratęsimo 75:74 (19:18, 14:15, 21:14, 14:21, 7:6) įveikė Salonikų PAOK (Graikija) ekipą ir, iškovoję antrąją pergalę, pirmauja grupėje kartu su Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) penketuku.

"Juoda diena" buvo Virginijui Sirvydžiui, kuris per 19 minučių prametė visus 5 tritaškius, tačiau spėjo sugriebti vieną kamuolį bei atlikti du rezultatyvius perdavimus.

Traumą besigydantis Rolandas Jarutis nebuvo registruotas šiam susitikimui.

1.Stambulo "Fenerbahce" (Turkija)220187:1674
2.Lemesos EKA AEL (Kipras)11067:492
3.Talino "Kalev" (Estija)202125:1532
4.Salonikų PAOK (Graikija)10191:1011

Antrąją nesėkmę trečiadienį patyrė bei keturių komandų H grupės turnyro autsaideriu tapo Dainiaus Adomaičio ir Sauliaus Kuzminsko Diunkerko-Gravlino "Maritime" (Prancūzija) klubas svečiuose 80:98 (21:28, 21:22, 16:17, 22:31) nusileido Galil Elijono "Golan" (Izraelis) krepšininkams.

S.Kuzminskas svečiams pelnė 9 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 18 minučių vidurio puolėjas pataikė 4 dvitaškius iš 6 ir 1 baudos metimą iš 2.

D.Adomaitis aikštėje nepasirodė.

Pirmauja grupėje abu susitikimus laimėjęs Maskvos srities "Dinamo" (Rusija) klubas su Andriumi Giedraičiu.