A.Kazlauskas prie pergalės prisidėjo 12 taškų (tritaškiai 2/5, dvitaškiai 1/1, baudos 4/6), 2 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais per 26 minutes.

Grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Sankt Peterburgo "Dinamo" (Rusija) krepšininkai, išvykoje 71:62 įveikę Šolė "Basket" (Belgija) penketuką.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Sankt Peterburgo "Dinamo"220148:1344
2.Mariupolio "Azovmaš"211152:1453
3.Ploješčio "CSU Asesoft"211143:1463
4.Šolė "Basket"202128:1462

Pirmąją pergalę antradienį iškovojo ir Stepono Babrausko bei Antano Vilčinsko Liuveno "Basket Groot" (Belgija) komanda, keturių ekipų B grupės turnyre namuose 81:74 (24:16, 17:23, 17:17, 23:18) įveikusi "BC Zadar" (Kroatija) krepšininkus.

Belgijos klube debiutavęs S.Babrauskas per 31 minutę pelnė 12 taškų (3/6, 1/7, 1/2) ir atkovojo 4 kamuolius, o A.Vilčinsko sąskaitoje 2 taškai (0/0, 1/6, 0/0), 7 atkovoti kamuoliai ir rezultatyvus perdavimas per 16 minučių.

Kitose B grupės rungtynėse Las Palmo "CB Gran Canaria" (Ispanija) klubas savo aikštėje 74:72 įveikė Kelno "RheinEnergie" (Vokietija) penketuką ir, iškovojęs antrąją pergalę, tapo grupės lyderiu.

1.Las Palmo "CB Gran Canaria"220147:1434
2.Kelno "RheinEnergie"211141:1373
3.Liuveno "Basket Groot"211144:1433
4."BC Zadar"202145:1542

Antrąją nesėkmę keturių komandų G grupės turnyre patyrė tris lietuvius savo gretose turintis Rygos "Barons" (Latvija) klubas, savo aikštėje 86:87 (19:22, 25:17, 10:20, 26:24) nusileidęs Rostovo "Lokomotiv" (Rusija) krepšininkams.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Žydrūnas Urbonas. Jis per 30 minučių pelnė 20 taškų (1/1, 7/10, 0/0), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Antras pagal rezultatyvumą "Barons" komanduje buvo Giedrius Gustas į varžovų krepšį įmetęs 17 taškų (1/4, 7/14, 0/0). Be to įžaidėjas iš Lietuvos atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė du kamuolius per 36 minutes, o 17 minučių aikštėje praleidusio Michailo Anisimovo sąskaitoje 3 taškai (0/0, 1/1, 1/2), 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Antrąją pergalę iškovojusi "Lokomotiv" (Rusija) komanda kartu su antrąjį mačą laimėjusia Kijevo "Kyiv" (Ukraina) ekipa, kuri svečiuose 72:58 nugalėjo Bonos "Telekom Baskets" (Vokietija) penketuką, pirmauja grupėje.

1.Kijevo "Kyiv"2200171:1304
2.Rostovo "Lokomotiv"2200169:1604
3.Bonos "Telekom Baskets"2002132:1542
4.Rygos "Barons"2002158:1862

Antrąją pergalę antradienį iškovojo ir vienvaldžiu keturių komandų H grupės turnyro lyderiu tapo Maskvos srities "Dinamo" (Rusija) klubas su Andriumi Giedraičiu. "Dinamo" krepšininkai namuose 94:77 (23:23, 23:20, 25:14, 23:20) nugalėjo Badalonos "Juventut" (Ispanija) penketuką.

A.Giedraitis nugalėtojams per 35 minutes pelnė 16 taškų (1/2, 1/3, 11/12), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat H grupėje rungtyniaujantis Dainiaus Adomaičio ir Sauliaus Kuzminsko Diunkerko-Gravlino "Maritime" (Prancūzija) klubas trečiadienį svečiuose žais su Galil Elijono "Golan" (Izraelis) ekipa.

Atėnų "Maroussi Honda" (Graikija) - Vroclavo "Šląsk" (Lenkija) 93:71

Groningeno "MPC Capitals" (Olandija) - Tel Avivo "Hapoel Subaru" (Izraelis) 72:74