Trečiojo kėlinio viduryje lietuvės pirmavo 21 taško skirtumu (58:37), bet ketvirtajame kėlinyje graikės sugebėjo rezultatą išlyginti 71:71. Vis dėlto mačo pabaigoje sėkmingiau sužaidė Lietuvos krepšininkės, iškovojusios svarbią pergalę.

Lietuvos komandai 17 taškų pelnė Laurita Jurčiūtė, 15 – Livija Sakevičiūtė, po 12 – Gabija Meškonytė bei Martyna Petrėnaitė, 11 – Rasa Knyzaitė (11 atk. kam.).

Pirmose A grupės rungtynėse lietuvės šeštadienį 80:77 įveikė Ukrainos ekipą, o sekmadienį nugalėjo Izraelio komandą – 78:73. Trečiose rungtynėse lietuvės turėjo pripažinti Didžiosios Britanijos rinktinės pranašumą – 54:65.

Paskutinėse grupės rungtynėse ketvirtadienį lietuvės susikaus su Rumunijos rinktine. Susitikimo pradžia 19 val. 30 min.

Pirmąsias dvi vietas grupėje užėmusios ekipos pateks į pusfinalį, 3-4 pozicijose likusios komandos tęs kovą dėl 5-8 vietų, o dvi autsaiderės – dėl 9-12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)