Jame varžysis dvi Lietuvos vaikinų rinktinės, o su jomis kausis Latvijos ir Estijos ekipos. Merginų turnyre varžysis Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos ekipos.

„Turėjome tikrai stiprias atrankas į šio amžiaus rinktines, vyko treniruotės ir rungtynės tarpusavyje, po kurių paaiškėjo galutinės šių dviejų komandų sudėtys.

Jos Anykščiuose varžysis dėl Baltijos taurės, o labiausiai pasižymėjusiems tai bus laiptelis į „Talentų U15 karta“ projektą. Nuo šio projekto iki oficialaus Europos U16 vaikinų krepšinio čempionato – vos vienas žingsnis.

Todėl tikimės, kad šis žingsnis bus ir tvirtas, ir su geru pamatu į ateities aukštumas“, – sakė Lietuvos jaunimo rinktinių vyr. treneris Rolandas Radvila.

LIETUVOS U14 MERGINŲ RINKTINĖS SUDĖTIS (vardas pavardė, mokykla):

Danguolė PupkevičiūtėBona, Vokietija
Neda PliatkutėKauno KM „Aisčiai“
Eva PernavaitėUtenos DSC
Gabrielė SederevičiūtėMarijampolės ŽSM
Austė JurevičiūtėKlaipėdos V. Knašiaus KM
Viltė AndrunavičiūtėPanevėžio KKSC
Gerda RaulušaitytėAlytaus SRC
Rusnė AugustinaitėŠiaulių KA „Saulė“
Kamilė ŽukaitėBiržų SC
Ugnė GrigaliūnaitėVilniaus KM
Justė JocytėKlaipėdos V. Knašiaus KM
Gabija NarušaitytėMarijampolės ŽSM

PIRMOSIOS LIETUVOS U14 VAIKINŲ RINKTINĖS SUDĖTIS:

KAJUS KUBLICKASA.SABONIO KM
LAURYNAS KLIMASA.SABONIO KM
ROKAS JOCYSPALANGOS SC
GEDIMINAS ALISASSOSTINĖS KM
KAJUS LELIUKASŠIAULIŲ KM „SAULĖ“
DOMINYKAS GRENDAKAUNO KM „AISČIAI“
MATAS KLIMANTAVIČIUSSOSTINĖS KM
ŽYGIMANTAS SABALIAUSKASA.SABONIO KM
GYTIS AURUŠKEVIČIUSSOSTINĖS KM
JOKŪBAS STROPUSPLUNGĖS SRC
MODESTAS BABRAITISTORNADO KM
RYTIS ŠAKAITISV.KNAŠIAUS KM

ANTROSIOS LIETUVOS U14 VAIKINŲ RINKTINĖS SUDĖTIS:

MOTIEJUS KRIVASA.SABONIO KM
DOMANTAS ŠARAUSKASŠIAULIŲ KM „SAULĖ“
EMILIS BARTNINKASA.SABONIO KM
KRISTUPAS VIGRAITISSOSTINĖS KM
SAIMONAS JEREMIČIUSALYTAUS SRC
LUKAS URBONAVIČIUSA.SABONIO KM
TITAS RASYMASALYTAUS SRC
NOJUS VAIVADARASEINIŲ KKSC
AURIMAS BUŠKEVIČIUSGOTHENBURG
ŽILVINAS RUSYSPLUNGĖS SRC
MATAS REKAŠIUSCHICAGO LITHUANICA
ROKAS REKAŠIUSCHICAGO LITHUANICA