Pirmo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus – 7:7, tačiau kieta „Žalgirio“ gynyba sukaustė svečių puolimą, o tai šeimininkams leido po pirmo ketvirčio atitrūkti 18:7.

Šešių minučių taškų badą antro kėlinio pradžioje nutraukė Lukas Aukštikalnis, o po Donato Tarolio dvitaškio „Lietkabelio“ deficitas sumažėjo iki 8-ių taškų (22:14).

Bet Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai greitai atstatė dviženklę persvarą. Antano Kavaliausko baudų metimai po pirmosios rungtynių dalies leido žalgiriečiams pirmauti 42:24.

Trečią kėlinį žalgiriečiai laimėjo 24:15 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo net 66:39.

Tačiau solidus rezultatas neužgesino emocijų katilo ir žaidėjų noro kovoti. Po Žygimanto Skučo išprovokuotos pražangos aukštaūgis demonstratyviai paplojo „Žalgirio“ atsarginių suoleliui.

Tada emocijų nebesuvaldė „Žalgirio“ strategas Š. Jasikevičius, kuris turėjo priekaištų dėl tokio Ž. Skučo elgesio.

Teisėjas treneriui skyrė dvi technines pražangas ir Š. Jasikevičius buvo priverstas palikti aikštę. Likusias 8-ias minutes komandai vadovavo Darius Maskoliūnas.

Ketvirtą kėlinį 25:17 laimėjęs „Lietkabelis“ sumažino skirtumą bei nusileido 64:83.

„Žalgiris“: Aaronas White‘as 21 (8/10 dvit., 26 n.b.), Paulius Jankūnas 14 (6 atk. kam.), Kevinas Pangosas 8, Antanas Kavaliauskas 7, Artūras Milaknis 6.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis (5/7 dvit.) ir Žanis Peineris po 13, Lorenzo Williamsas 11, Arnas Velička 6.

„Lietkabelis“ sezoną užbaigs mažojo finalo kovomis, „Žalgiris“ nuo birželio 9 d. sieks 20-ojo LKL čempionų titulo. Mažasis finalas prasidės birželio 10 d.

***

Kauno „Žalgiris“ gana užtikrintais rezultatais pasiekė pergales. Pirmoje kovoje Kaune žalgiriečiai 93:69 sutriuškino svečius iš Panevėžio, antroje kovoje Panevėžyje ketvirtadienį „Žalgiris“ varžovus nugalėjo 94:79.

Antroje kovoje „Lietkabelis“ vertėsi be trijų svarbių žaidėjų – nežaidė Darjušas Lavrinovičius, Simas Jasaitis ir Lorenzo Williamsas. Anot klubo atstovų, visi trys krepšininkai buvo priversti rungtynes praleisti dėl mikrotraumų.

Kitoje pusfinalio poroje intrigos daugiau: serijoje iki trijų pergalių Vilniaus „Lietuvos rytas“ priekyje 2-1, ketvirtoji akistata vyks pirmadienį Klaipėdoje, ten rungtynių pradžia 18:50 val., kaip visada, ją galėsite taip pat tiesiogiai stebėti DELFI portale.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (118)