Arvydo Gronskio auklėtiniai 80:53 (21:14, 18:18, 20:15, 21:6) nušlavė be pergalių turnyre likusius Paryžiaus CFBB krepšininkus.

Prancūzijos sostinės komanda yra praėjusių metų čempionė.

Visas tris pergales grupės etape iškovoję vilniečiai sekmadienį turnyro finale surems su Romos „Stellazzurra“ arba Belgrado „Crvena Zvezda“ jaunimu.

„Lietuvos ryto“ talentai dominavo viso susitikimo metu. Jau pirmosiomis minutėmis jie atitrūko 17:8. Tiesa, trečiajame kėlinyje prancūzai buvo atkūrę intrigą, kai priartėjo 47:50.

Vis dėlto tuomet „Lietuvos rytas“ sukaustė varžovus geležine gynyba ir per likusias 12 minučių leido jiems pelnyti vos 6 taškus patys įmesdami 30.

Šįkart kukliai pasirodė anksčiau į priekį vilniečius vedęs pagrindinės komandos narys Deividas Sirvydis, kuris per 14 minučių pelnė 3 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 6 kartus suklydo.

Stringant lyderiui, pasitempė kiti žaidėjai, iš kurių ryškiausias buvo 15 taškų surinkęs Marekas Blaževič.

A. Gronskio kariauna kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 44:23.

Finaliniame Eurolygos jaunių turnyre dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Į finalą patenka tik grupių nugalėtojos.

„Lietuvos rytas“: Marekas Blaževič 15, Erikas Jermolajevas 11, Ąžuolas Tubelis ir Simas Jarumbauskas po 9, Jonas Paukštė 8.

CFBB: Mathisas Dossou-Yovo 18, Essome'as Miyem 10, Yohanas Choupas 6 (7 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)