Svečiams pavyko sustabdyti „Šiaulių“ lyderį Lauryną Birutį, kuris per 26 minutes tesukrapštė 4 taškus (2/10 dvitaškiai).

Bet Antano Sireikos auklėtinių gretose sužibėjo Evaldas Šaulys, pasižymėjęs net 24 taškais (7/9 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 1/3 bauda). Jis dar perėmė 4 ir atkovojo 8 kamuolius bei surinko net 34 naudingumo balus.

Trečia komandų akistata šeštadienį vyks Panevėžyje.

Su didžiule energija rungtynes pradėję šiauliečiai pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. Dar net neįpusėjus pirmam kėliniui jie jau turėjo dviženklę persvarą – 13:3, vėliau – 20:9. Tiesa, ketvirtis baigėsi tik keturių taškų skirtumu – 21:17.

Antrame kėlinyje Evaldo Šaulio ir Nicholo Zeislofto metimų įkvėpti šeimininkai vėl susigrąžino iniciatyvą ir atitrūko jau 14 taškų atstumu – 39:25. Po dviejų ketvirčių – 45:37.

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ neatsipalaidavo ir po Donato Sabeckio dvitaškio įgijo net 17 taškų pranašumą – 60:43.

Lemiamo kėlinio viduryje „Lietkabelis“ priartėjo iki 10 taškų (77:67), tačiau tuomet nesportinę pražangą užsidirbo Lukas Aukštikalnis ir šiauliečiai jau užuodė pergalę – 91:73. Galutinis rezultatas – 94:84.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 24 (34 naud. balai), Akeemas Wrightas 17 (8 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 10, Arminas Urbutis 8 taškai (16 min., 5 pražangos).

„Lietkabelis“: Dominikas Mavra 18 (6/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 3/3 baudos, 8 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 14, Kšyštofas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas (7 rez. perd.) po 12 taškų.

Primename, kad Ramūno Butauto auklėtiniai pirmąsias serijos rungtynes namuose laimėjo įtikinamai – 103:86.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)