Puikiai atakavę aikštės šeimininkai jau po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų pranašumą (30:18), o prieš pertrauką buvo įgijusi dar saugesnį pranašumą – 57:41.

„Lietkabelis“ vien per pirmus du kėlinius pataikė 14 dvitaškių iš 18 (78 proc.).

Panevėžiečiai prieš lemiamą kėlinį pirmavo net 20 taškų skirtumu (82:62). Vis dėlto „Šiaulių“ ekipos krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 16:4 ir atkūrė intrigą – 78:86.

Vis dėlto Kšištofo Lavrinovičiaus ir Lorenzo Williamso vedamas „Lietkabelis“ savo varžovų arčiau neprisileido, išlaikė saugų atstumą ir iškovojo pirmąją pergalę atkrintamosiose.

„Šiauliams“ šiose rungtynėse koją kišo pataikymas iš dviejų tašų zonos. Svečiai pataikė tik 14 dvitaškių iš 38 (36 proc.), kai aikštės šeimininkai iš 44 dvitaškių realizavo 29 (65 proc.).

Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18 (4/4 trit.), Žanis Peineris (4/5 dvit., 7 atk. kam.) ir Lorenzo Williamsas (7 rez. perd.) po 17, Simas Jasaitis 8, Vaidas Čepukaitis ir Lukas Aukštikalnis po 7.

Šiauliai“: Laurynas Birutis 22 (8/10 baud.), Vytautas Šarakauskas 12, Arminas Urbutis 11, Evaldas Šaulys 10 (8/8 baud.), Karolis Lukošiūnas 9, Nicas Zeisloftas 8 (1/5 trit.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)