Jaunieji talentai irgi iš arčiau galės pamatyti Kauno klubo organizaciją ir sąlygas, kurias ji gali suteikti. Neabejojama, kad tai padės „Žalgirio“ komandai prisivilioti daugiau talentingų jaunų žaidėjų, kurie vėliau gali apsivilkti pagrindinės komandos marškinėlius.

Šių metų stovykloje dalyvaus talentingiausi 14–16 metų jaunieji Lietuvos krepšininkai. Prie jų prisijungs dar apie 10 talentingų jaunuolių iš užsienio.

Jaunimui apmokymus ves garsūs krepšinio specialistai – Šarūnas Jasikevičius, Ainaras Bagatskis, Tomas Masiulis, Darius Sirtautas, Gediminas Petrauskas, Tomas Keršis. Planuojama, kad atvyks specialistas iš NBA lygos. Su vaikais dirbs ir keli ilgamečiai „D-Mo talent camp“ specialistai.

Stovyklos dalyviams kaip visada bus suteiktos aukščiausio lygio apgyvendinimo ir žaidimo sąlygos.

„Man labai džiugu, kad tokia organizacija kaip „Žalgiris“ mato tokių stovyklų naudą ir prisijungė prie jos, – kalbėjo šios stovyklos įkūrėjas D.Motiejūnas. – Vaikams tai puiki patirtis. Man didelis džiaugsmas, kad kiekvienais metais stovykla tampa vis aukštesnio ir aukštesnio lygio. Jau nuveikėme nemažai, drauge padarysime dar daugiau. Esu kaunietis ir pats buvau „Žalgirio“ organizacijos dalimi. Todėl smagu, kad dabar sujungėme jėgas dėl svarbaus tikslo.“

Šiemet stovykloje turėtų dalyvauti ne tik pats D.Motiejūnas, bet ir puikų sezoną NBA lygoje praleidęs Domantas Sabonis. Ateityje planuojama šią stovyklą pratęsti iki dešimties dienų.

Stovykloje bus mokoma ne tik krepšinio paslapčių bei naujovių, tačiau rengiami ir žaidėjų testavimai, fizinio rengimo treniruotės.

Ši stovykla jau dabar žinoma ne tik Europoje, bet ir NBA lygoje. Ji yra ir dalis „NBA Cares“ programos. „D-Mo talent camp“ stovykla rengiama jau penkerius metus. Tarp jos rėmėjų yra garsios kompanijos, kurios irgi itin svariai prisideda prie jaunų krepšinio talentų sėkmingo augimo.

Stovyklos dalyviai gauna ne tik rinktinės lygio apgyvendinimo sąlygas, bet ir visus aprangos komplektus.

Pirmieji šioje stovykloje treniravosi 1998-aisiais metais gimę krepšininkai. Dalis jų prisijungė prie garsių Europos krepšinio organizacijų – Barselonos „FC Barcelona“, Bambergo „Brose“, Madrido „Estudiantes“, „Žalgirio“ ir kitų klubų.

Donato Motiejūno ir Kauno „Žalgirio“ rengiama jaunųjų talentų stovykla vyks birželio 18–26 dienomis.