Į pergalę „Lietuvos rytą“ vedė Roko Giedraičio ir Louko Mavrokefalidžio tandemas. Pirmasis pelnė 21 tašką, o antrasis pridėjo 16 taškų ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių.

Solidžiai gynyboje rungtyniavusi sostinės ekipa pamatus pergalei pradėjo dėti antrajame kėlinyje, kai po spurto 17:2 įgijo dviženklę persvarą 30:18.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ atsitiesti nesugebėjo. Įsisiautėjęs „Lietuvos rytas“ trečiajame kėlinyje pradėjo triuškinti varžovus 51:31.

Paskutiniosios 10 minučių buvo tik formalumas, kurio metu pasipriešinimo nesulaukę šeimininkai tik dar labiau didino triuškinančią persvarą.

Žydrūno Urbono auklėtiniams koją kišo netaiklūs tolimi metimai. Svečiai įmetė vos 3 tritaškius iš 25 (12 proc. taiklumas).

Utenos klubas šiame mače sulaukė beveik du mėnesius nežaidusio Anthony Irelando pagalbos. Kojos traumą išsigydęs amerikietis per 21 minutę pelnė 7 taškus.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 21, Loukas Mavrokefalidis 16, Martynas Echodas 12, Mindaugas Girdžiūnas 10, Mindaugas Lukauskis ir Artūras Jomantas po 9, Benas Magdenas 8, Travis Petersonas 6, Chrisas Krameris 4, Egidijus Mockevičius 2 taškai.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 18, Dino Pita 13, Dovis Bičkauskas, Anthony Irelandas ir Karolis Guščikas po 7, Arvydas Šikšnius 4, Simas Buterlevičius ir Jonas Zakas po 2 taškus.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 14 dieną Utenoje.

***

Šiame sezone „Lietuvos rytas“ ir Utenos „Juventus“ ekipos susitiko keturis kartus LKL reguliariajame sezone bei Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalyje.

Sezono pradžioje rugsėjį Utenoje pergalę 82:75 pasiekė „Lietuvos rytas“, lapkritį sostinės klubas laimėjo 83:70, kovo 10-ą Utenoje vilniečiai nugalėjo 104:92, po mėnesio balandį „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę 78:75.

Ypač dramatiškai mačas klostėsi KMT ketvirtfinalyje. Daug diskusijų sukėlusioje rungtynių pabaigoje 91:88 pergalę išplėšė Vilniaus klubas.

„Lietuvos ryto“ ir „Juventus“ serijos tvarkaraštis:

05 11 d. „Lietuvos rytas“ – „Juventus“ 97:64

05 14 d. 18:50 val. „Juventus“ – „Lietuvos rytas“

05 19 d. 17:20 val. „Lietuvos rytas“ – „Juventus“

05 22 d. 18:45 val. „Juventus“ – „Lietuvos rytas“ (jei reikės)

05 25 d. 18:50 val. „Lietuvos rytas“ – „Juventus“ (jei reikės)

Penktadienį ketvirtfinalio seriją pradėjo ir Klaipėdos „Neptūnas“ bei Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Uostamiestyje šeimininkai iškovojo pergalę 91:81.

Šeštadienį į kovą kils Kauno „Žalgiris“ ir Kėdainių „Nevėžis“ bei Panevėžio „Lietkabelis“ ir „Šiauliai".

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)