Nuostabiai pastaruoju metu rungtyniaujantis A. Zacharovas šiame susitikime pataikė 7 tritaškius ir pelnė net 27 taškus. „Nevėžio“ legionierius per pastarąsias penkerias rungtynes renka net po 20,8 taško.

„Lietuvos ryto“ ekipa dar trečiajame kėlinyje buvo besivejančių vaidmenyje, kai atsiliko 41:46. Vis dėlto itin sėkminga antroji trečiojo kėlinio pusė leido sostinės krepšininkams prieš lemiamą ketvirtį pirmauti 66:62.

„Lietuvos rytas“ tokį patį nusiteikimą nusinešė ir į ketvirtąjį kėlinį.

Jis priklausė „Lietuvos ryto“ gynėjui Benui Magdenui: iki lemiamo kėlinio taškais nepasižymėjęs australas per paskutinį ketvirtį pelnė net 18 taškų.

„Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 22:7 ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklę persvarą – 88:69.

Vilniečiai savo varžovų arčiau neprisileido ir tapo pirmąja komanda šį sezoną, kuri pasiekė 30 pergalių ribą.

„Nevėžis“: Aleksandras Zacharovas 27 (7/9 trit., 24 n.b.), Gabrielius Maldūnas 11, Gintautas Matulis ir Jamesas Woodardas po 9.

„Nevėžio“ ekipai beliko sulaukti savo varžovų ketvirtfinalyje. Nors „Lietuvos rytas“ kol kas žengia pirmoje vietoje, jau savaitgalį ši vieta gali būti užleista keturiomis rungtynėmis mažiau sužaidusiai Kauno „Žalgirio“ ekipai.

„Lietuvos rytas“ ir „Nevėžis“ tapo pirmaisiais klubais, kurie užbaigė reguliarųjį sezoną.