Ši pergalė leis uteniškiams lengviau atsikvėpti.

„Juventus“ ekipa po ilgosios pertraukos pademonstravo itin pavyzdinę gynybą. Svečiai per trečiąjį kėlinį praleido tik 10 taškų, dėl ko prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 52:39.

Vis dėlto likus žaisti mažiau negu pusantros minutės alytiškiai po spurto 10:3 sumažino savo deficitą iki 4 taškų (61:65).

Kitoje aištės pusėje Arvydas Šikšnius pataikė tik vieną baudą, o Parrishas Petty smeigė antrą iš eilės tritaškį ir komandas skyrė jau tik 2 taškai (64:66).

Likus žaisti 24 sekundes uteniškiai prametė dvi baudas, tačiau Maksimas Kornijenko nieko netrukdomas pataisė komandos draugo metimą (69:65). Po minutės pertraukėlės dzūkai prarado kamuolį ir taip nulėmė rungtynių baigtį.

„Dzūkijos“ ir „Juventus“ ekipos šį sezoną jau tris kartus buvo surėmusios ginklais, o dvi pergales šventė Alytaus klubas. Trečioji pergalė būtų garantavusi jiems geresnį tarpusavio rezultatą, tačiau jau dabar aišku, kad „Dzūkija“ iš 9-os vietos nebepakils.

„Dzūkija“: Parrishas Petty 20 (5/14 trit., 8 atk. kam.), Anatolijus Kaširovas 11, Paulius Danisevičius 10 (2/7 trit.).

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 16 (1/6 trit., 6 atk. kam), Karolis Guščikas 14 (10 atk. kam.), Dovis Bičkauskis (6 rez. perd., 5 kld.) ir Simas Buterlevičius (3/8 trit.) po 13.