Geriausias sezono rungtynes sužaidęs „Lietuvos ryto“ graikas vos per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė 27 taškus (8/9 dvit., 1/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko net 32 naudingumo balus.

Be jo vilniečių gretose taip pat išsiskyrė Rokas Giedraitis, pelnęs 16 taškų. Martynas Echodas (10 atk. kam.) ir Artūras Jomantas atitinkamai surinko po 11 ir 10 taškų.

Svečius į priekį vedė 13 taškų surinkęs Artūras Ausėjis. Viačeslavas Bobrovas pelnė 12 taškų, o Nikita Balašovas ir Steponas Babrauskas pridėjo po 10 taškų.

Šis „Pieno žvaigždžių“ ekipos pralaimėjimas „Šiaulių“ komandai užtikrino penktąją vietą turnyro lentelėje po reguliaraus sezono.

Itin rezultatyviai rungtynes pradėję vilniečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo 15-os taškų pranašumą (32:17). Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – puolime siautėję aikštės šeimininkai dar prieš ilgąją pertrauką buvo perkovę 60-ies pelnytų taškų ribą – 63:37.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ apsukų nemažino ir prieš lemiamu turėjusį būti ketvirtąjį kėlinį pirmavo net 41 taško persvara (91:50). Paskutinės dešimt minučių tebuvo formalumas ir lengvą pergalę šventė vilniečiai – 110:68.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 27, Rokas Giedraitis 16, Martynas Echodas 11, Artūras Jomantas 10, Benas Magdenas 8, Mindaugas Lukauskis 7, Travis Petersonas 7 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Artūrs Ausėjs 13, Viačeslavas Bobrovas 12, Nikita Balašovas ir Steponas Babrauskas po 11 taškų.

Šiame sezone pasvaliečiams „Lietuvos rytas“ – ypač neparankus varžovas: sausį „Pieno žvaigždės“ namuose buvo sutriuškintos 65:93, lapkritį pralaimėjo 73:87, sezono starte nusileido 90:102.