Tai buvo pirmoji „Žalgirio“ pergalė „Betsafe-LKL“ čempionate nuo balandžio 13-osios. Pastarąsias dvi savaites šalies čempionai sėkmingai kovojo Eurolygos ketvirtfinalyje prieš Pirėjo „Olympiakos“.

Į pergalę žalgiriečius vedė dominavęs Brandonas Daviesas. Puikią sportinę formą demonstruojantis amerikietis per 18 minučių pelnė 18 taškų (8/9 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 blokus.

Kėdainių ekipa varžovams priešinosi kiek daugiau nei kėlinį. Antrojo ketvirčio viduryje komandas skyrė tik 5 taškai (35:30), tačiau tuomet į priekį bėgti pradėję žalgiriečiai spurtavo net 24:2 bei po didžiosios pertraukos jau pirmavo 53:32.

Nors antroje susitikimo pusėje „Nevėžis“ sugebėjo kiek pristabdyti šeimininkus ir kurį laiką neleisti jiems didinti savo pranašumo, atkurti intrigos svečiams nepavyko. „Žalgiris“ išlaikė solidų pranašumą iki finalinės sirenos ir šventė pergalę.

Sekmadienį 34-ą gimtadienį minintis Paulius Jankūnas per 15 min. pelnė 8 taškus.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 18, Antanas Kavaliauskas 12, Aaronas White‘as 10, Edgaras Ulanovas 9, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas po 8, Vasilije Micičius ir Beno Udrihas po 7.

„Nevėžis“: Aleksandras Zakharovas 22, Lesteris Medfordas 11, Gintautas Matulis ir Vaidotas Volkus po 10, Margiris Normantas ir Jamesas Woodardas po 6, Gabrielius Maldūnas 4 (7 atk. kam.).