„Vytautui“ nepadėjo ir vyriausiojo brolio Ballo palaikymas.

Tačiau šiose rungtynėse Los Andželo „Lakers“ klubui priklausantis Lonzo Ballas aikštėje neišvydo nė vieno iš savo brolių. LaMelo nebuvo registruotas jau antrose rungtynėse iš eilės, o LiAngelo paskutinėse „Prienų“ rungtynėse susižeidė čiurną.

Prieniškiai bandė pabėgti nuo varžovų dar rungtynių pradžioje ir spurtavo 7:0. Svečiai iš „Šiaulių“ taškų sąskaitą atidarė sužaidus kiek mažiau negu penkioms minutėms.

Prieniškiai vienu metu turėjo ir 8 taškų pranašumą (16:8), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo.

„Šiauliams“ pavyko laimėti nepaisant itin prasto pataikymo iš toli. Svečiai realizavo vos 5 tritaškius iš 22 (23 proc.), kai aikštės šeimininkai pataikė 12 iš 29 (41 proc.).

Vis dėlto „Šiauliai“ viską kompensavo žvėriška kova po krepšiais. Svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 51:38.

Armino Urbučio ir Lauryno Biručio tandemo vedama „Šiaulių“ (15/19) ekipa Prienuose pasistengė ir nutraukė Prienų–Birštono „Vytauto“ (8/25) trijų pergalių iš eilės seriją.

Ketvirtajame kėlinyje užsikūrę „Šiauliai“ 73:69 (11:16; 18:20; 20:21; 21:15) įveikė prieniškius ir neleido „Vytautui“ pakilti iš paskutiniosios „Betsafe–LKL“ turnyro lentelės vietos.

„Šiaulių“ ekipai rungtynes pavyko perlaužti ketvirtajame kėlinyje po spurto 14:0. „Šiauliai“ keturių taškų deficitą greitai pavertė 10 taškų persvara (67:57).

Nors „Vytautas“ dar bandė kilti į lemiamą šturmą ir buvo priartėję iki 4 taškų (67:71). Likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos prieniškiai galėjo sumažinti atsilikimą ir iki minimumo, tačiau Justo Sinicos tritaškis skriejo pro šalį.

Vis dėlto rungtynių pabaigą geriau sužaidė šiauliečiai, kurie ir įsirašė į savo sąskaitą penkioliktąją pergalę.

„Vytautas“: Justas Sinica (4/9 trit.) ir Eigirdas Žukauskas po 18, Edvinas Šeškus (1/6 trit/) 11, Kervinas Bristolis 10 (7 atk. kam.).

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 17 (8 atk. kam.), Arminas Urbutis 15 (11 atk. kam., 27 n.b.), Akeemas Wrightas 12 (8 atk. kam.), Nickas Zeisloftas 10.