Puikiai pirmąją rungtynių dalį sužaidęs „Nevėžis“ 102:89 (27:22; 28:17; 28:28; 19:22) įveikė „Juventus“ ir pavijo uteniškius „Betsafe–LKL“ turnyrinėje lentelėje.

„Nevėžis“ dar ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdamas 16 taškų pranašumą (83:67), tačiau „Juventus“ ginklų nesudėjo. Įpusėjus ketvirčiui po Arvydo Šikšniaus tritaškio uteniškiai buvo sumažinę atsilikimą iki vienaženklio (83:92).

Vis dėlto aikštės šeimininkai varžovų arčiau neprisileido ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kėdainių ekipa persvarą susikrovė pirmoje rungtynių dalyje. Po pirmųjų dešimties minučių „Nevėžio“ ekipa turėjo 5 taškų persvarą (27:22). O antrajame kėlinyje po spurto 18:8 turėjo jau 15 taškų pranašumą – 45:30.

„Nevėžis“: Aleksandras Zacharovas 19 (9 atk. kam., 28 n.b.), Justas Tamulis 17 (5/5 dvit.), Jamesas Woodardas 16, Giedrius Staniulis 13, Lesteris Medfordas 12, Margiris Normantas 11.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas (12 atk. kam., 34 n.b.) ir Arvydas Šikšnius (4/10 trit.) po 20, Dovis Bičkauskis 13 (6 atk. kam., 11 rez. perd.), Maksimas Kornijenko 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)