Viešnios po trijų kėlinių pirmavo 54:48, bet, įpusėjus paskutiniam ketvirčiui, aikštės šeimininkės išlygino rezultatą 63:63. „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko šiek tiek atitrūkti (68:63, 72:68).

Likus žaisti 1 min., vilnietės sumažino deficitą iki minimumo 71:72, tačiau per likusį laiką abiejų komandų žaidėjos pataikė po vieną baudos metimą ir pergalę šventė Kauno rajono atstovės.

„Hoptrans-Sirenoms“ po 12 taškų pelnė Ieva Šimkutė (10 atk. kam.) ir Rasa Knyzaitė, po 11 taškų pridėjo Dovilė Saurazaitė ir Kristė Druskytė.

Vilniaus ekipoje pasižymėjo Laura Juškaitė. Jos sąskaitoje – 34 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai. Shenita Landry (11 atk. kam.) surinko 12 taškų, Laurita Jurčiūtė – 11.

Kauno rajono ekipa susigrąžino šalies čempionių titulą po metų pertraukos: „Hoptrans-Sirenos“ čempionėmis tapo ir 2016 metais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)