Pirmose Europos taurės finalo rungtynėse Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros treniruojama Stambulo „Daruššafaka“ svečiuose antradienį vakare po pratęsimo 81:78 (15:14, 16:21, 18:17, 23:20, 9:6) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus, tad Rusijos klubui Turkijoje buvo būtina pergalė.

Pirmoje mačo pusėje nežymiai nuolat pirmavo Stambulo ekipa, kuri įpusėjus akistatai turėjo 6-ių taškų pranašumą (39:33).

Po pertraukos šeimininkai atitrūko dviženkle persvara (49:37), o prieš lemiamą kėlinį pirmavo 55:45.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 2 min. svečiai iš Rusijos buvo sumažinę skirtumą iki 4-ių taškų, tačiau pakeisti rungtynių eigos nepavyko. „Daruššafaka“ padidino persvarą ir iškovojo pergalę 67:59.

Finalo serijos laimėtojams atiteko kelialapis į kito sezono Eurolygos turnyrą.

Kitame Eurolygos sezone vėl varžysis trys Stambulo komandos. Eurolygoje taip pat kovoja „Fenerbahče“, ir „Anadolu Efes“.

Įdomu tai, kad iki finalo serijos „Lokomotiv“ ekipa buvo laimėjusi visus 20 susitikimų.

„Daruššafaka“: Scottie Wilbekinas 28 (3/4 dvit., 5/8 trit., 7/8 baudos), Willas Cummingsas 10, Howardas Sant-Roosas ir Jajuanas Johnsonas po 8 taškus.

„Lokomotiv“: Joe Raglandas 18, Brianas Qvale 12, Dmitry Kulaginas ir Mardy Collinsas po 8 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)