„Cretan Kings“ su svečiais koja kojon spėjo tik pirmąjį kėlinį (21:23). Jau įpusėjus dvikovai Xavi Pascualio auklėtiniai susikrovė 16 taškų persvarą (39:55), o paskutiniame ketvirtyje skirtumas peržengė 30 taškų ribą.

Net septyni „Panathinaikos“ žaidėjai pelnė 10 ir daugiau taškų. Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Ianas Vougioukas, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

22 minutes žaidusio L. Lekavičiaus sąskaitoje 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/3 baudos), rezultatyvus perdavimas ir 3 perimti kamuoliai.

„Panathinaikos“ ruošiasi Eurolygos ketvirtfinalio serijai, kuri prasidės balandžio 17 dieną. Atėnų komanda dėl vietos finalo ketverte kovos su Madrido „Real“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)