Manto Šerniaus vadovaujamas klubas pirmajame mače savo aikštėje 78:73 (20:17, 19:21, 14:19, 25:16) palaužė Vilniaus „Kibirkštį“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrosios rungtynės penktadienį vyks sostinėje. Jų pradžia – 17.15 val.

Nesustabdoma R. Knyzaitė per 34 minutes iš viso į „Kibirkšties“ krepšį įmetė 23 taškus (6/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, surinko 32 naudingumo balus ir užfiksavo naują karjeros rekordą.

Ankstesnis gynėjos geriausias naudingumo rezultatas buvo 27 balai, surinkti dar 2015 metų sausį.

Ketvirtajam kėliniui persiritus į antrąją pusę, „Kibirkštis“ po Dalios Donskichytės ir Shenitos Landry taškų buvo priekyje 70:66. Kitoje atakoje R. Knyzaitė atsakė dvitaškiu, viešnios iš Vilniaus suklydo, Olena Ogorodnikova smeigė tritaškį ir vicečempionės persvėrė rezultatą savo naudai – 71:70.

Prasidėjus paskutinei minutei, S. Landry pataikė baudos metimą ir išlygino rezultatą – 71:71, bet tuomet „Kibirkščiai“ vėl nepavyko sustabdyti žibėjusios R. Knyzaitės. Ji prasiveržimą į baudos aikštelę užbaigė taškais, Arina Bilotserkivska perėmė kamuolį iš Lauritos Jurčiūtės, kuri tuoj pat neleistinai sustabdė Ievą Šimkutę.

Prie baudų metimų linijos stojusi „Hoptrans-Sirenų“ puolėja pataikė abi baudas ir įtvirtino šeimininkių pergalę – 75:71.

Abiejose aikštės pusėse po krepšiu dominavusi S. Landry atkovojo 15 kamuolių, iš kurių septynis puolime. Taip pat ji dar pridėjo 11 taškų ir įsirašė dvigubą dublį.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 23, Ieva Šimkutė 14, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 11.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 18, Laura Juškaitė 13, Shenita Landry (15 atk. kam.) ir Deanna Mayza – po 11.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.