Po 20 min. „Lietuvos ryto“ ekipa buvo besivejančiosios vaidmenyje – atsiliko 38:40. „Juventus“ vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas per pirmuosius du kėlinius surinko 16 taškų ir 20 naudingumo balų.

Po trijų kėlinių 56:54 priekyje jau buvo „Lietuvos rytas“, kuris ketvirtame kėlinyje įgijo 8 taškų pranašumą, tačiau jo neišsaugojo.

Likus žaisti 1 min. svečiai po Arvydo Šikšniaus tritaškio atsilikimą sumažino iki 3 taškų (71:74), o netrukus iš vilniečių pranašumo liko taškas (73:74).

Tuomet prasidėjo baudų metimų maratonas, kuriame šaltus nervus pademonstravo svarbią pergalę vilniečiams išplėšęs Travisas Petersonas.

„Juventus“ komandos treneris Žydrūnas Urbonas šiame mače vertėsi septynių krepšininkų paslaugomis. Aštuntasis – Jonas Zakas – aikštėje praleido tik 3 min.

„Juventus“ ekipai M. Kupšas pelnė 23 taškus (10/17 dvit.) ir surinko 23 naudingumo balus.

Tuo metu įžaidėjas Dovis Bičkauskis pagerino karjeros rekordą. „Juventus“ gynėjas ir naudingiausias praėjusios savaitės krepšininkas pelnė 9 taškus ir atliko net 16 rezultatyvių perdavimų.

Ankstesnis uteniškių aikštės generolo rekordas buvo 10 rezultatyvių perdavimų. D. Bičkauskiui pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo, kad būtų pakartojęs šio sezono rekordą, kuris priklauso Alejandro Hernandezui.

Vilniečius į pergalę vedė T. Petersonas, kuris pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 22 (10 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas (4/8 trit.) ir Loukas Mavrokefalidis po 12, Jimmy Baronas 9 taškai.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 23, Arvydas Šikšnius 15, Maksimas Kornijenka 14 (9 atk. kam.), Dovis Bičkauskis (1/6 dvit., 1/7 trit., 16 rez. perd.) ir Karolis Guščikas (1/7 dvit., 7 atk. kam.) po 9 taškus.

Penktadienį „Lietuvos ryto“ laukia dar rimtesnis išbandymas – Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Kaune stos į mūšį su vienvaldžiu LKL lyderiu „Žalgiriu“.