Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 19 taškų įmetęs Antanas Kavaliauskas. 15 taškų pridėjo Beno Udrihas.

„Neptūnas“ šiame mače prametė visus 15 mestų tritaškių, o rezultatyviausiai pasirodė 9 taškus pelnęs Brandonas Fieldsas.

„Žalgiris“ šiose rungtynėse vertėsi be diskvalifikuoto prancūzo Axelio Toupane'o.

Į nokdauną „Neptūnas“ buvo siunčiamas jau pirmajame kėlinyje – „Žalgiris“ po 10 min. buvo 26:13.

Antrame kėlinyje vaizdas ant parketo nesikeitė – „Žalgiris“ toliau nuosekliai didino savo persvarą – 59:23 po 20 min.

Per du kėlinius „Žalgiris“ pataikė 8 iš 10 tritaškių, o Vasilije Micičius atliko 8 rezultatyvius perdavimus (tiesa, tiek pat serbo sąskaitoje jų liko ir mačui pasibaigus).

Po trečiojo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo 77:33, o vėliau šis pranašumas išaugo iki 47 taškų – 94:47. Tai – žalgiriečių pergalė didžiausiu pranašumu šiame krepšinio sezone.

Beviltiškai atrodžiusi Klaipėdos ekipa užfiksavo šio sezono „Betsafe-LKL“ rezultatyvumo antirekordą.

Iki šiol šį LKL sezoną didžiausia persvara „Žalgirio“ laimėtos rungtynės buvo rugsėjo 25 dieną, kai kauniečiai namie 42 taškų persvara nušlavė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (106:64).

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 19, Beno Udrihas 15, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas (6 atk. kam.) po 9, Gytis Masiulis 8.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 9, Edgaras Želionis 7, Renaldas Seibutis, Vytautas Šulskis ir Laurynas Beliauskas po 6.

Apskritai abi komandos šiame LKL sezone susitiko jau ketvirtą sykį.

„Neptūnas“ 73:64 laimėjo pirmą dar rugsėjį Klaipėdoje vykusią akistatą, tačiau vėliau tris kartus stipresnis buvo „Žalgiris“ – 88:62 Kaune ir 83:75 uostamiestyje. Pastarasis mačas laimėtas solidžiausia persvara – 94:47.

„Žalgiris“po pastarųjų rungtynių išliko vienvaldžiu LKL turnyro lentelės lyderiu.

LKL turnyro lentelė

Penktadienio vakarą LKL čempionato gerbėjų laukia tikras desertas – Kaune tarpusavyje ginklus surems „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“. Žalgiriečiai pralaimėjimo atveju turnyro lentelėje smuktelėtų į antrąją poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (88)