Šeimininkai atitrūko tik po pertraukos, kai trečią kėlinį laimėjo 10-ies taškų persvara ir susikrovė dviženklį pranašumą.

Lemiamame kėlinyje vadelių neatleidę šeimininkai nurūko į priekį ir pasiekė 19-ą pergalę.

Tačiau ji pačiam „Real“ klubui įtakos nebeturėjo: Madrido ekipa liko penkta ir ketvirtfinalyje susikaus su Atėnų „Panathinaikos“ (4 vieta).

„Real“: Anthony Randolphas 23, Jaycee Carrollas 19, Gustavo Ayonas 14, Luka Dončičius 12, Rudy Fernandenzas 10 taškų.

„Brose“: Danielis Hackettas 17, Dejanas Musli 16, Augustine'as Rubitas 12, Dorellas Wrightas 11 taškų.

Po šių rungtynių tapo aišku, kad „Žalgiris“ atkrintamosiose susitiks su penktadienį jau įveiktais Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkais.

Primename, kad išvykos rungtynėse kauniečiai šventė pergalę po pratęsimo 86:85. Kauniečiai taip pat laimėjo ir pirmąsias rungtynes namuose 74:68.