Du kėlinius Alytuje vargę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai vietos „Dzūkijos“ (9-20) krepšininkus nugalėjo 82:60 (18:24, 21:17, 24:6, 19:13).

Trečiojo ketvirčio pradžioje kamuolį praradęs A. Toupane'as šiurkščiai ant parketo paguldė į greitą ataką skubėjusį Parrishą Petty, o teisėjas Jurgis Laurinavičius nedvejodamas skyrė prancūzui diskvalifikacinę pražangą.

Vis dėlto „Dzūkija“ tokia situacija nepasinaudojo. P. Petty prametė baudų metimus, o nė vieno taško šeimininkai nesugebėjo pelnyti beveik 7 minutes.

„Sausa“ alytiškių atkarpa pasinaudoję žalgiriečiai spurtavo net 16:0 bei 2 taškų deficitą (39:41) pavertė dviženkliu pranašumu 55:41.

Kėlinį net 24:6 laimėjęs „Žalgiris“ per paskutines 10 rungtynių minučių atgal jau nebesidairė ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Komandiškai žaidusių „Betsafe-LKL“ lyderių gretose pasižymėjo visi dvylika ant parketo pasirodžiusių žaidėjų, o rezultatyviausias buvo Beno Udrihas, įmetęs 11 taškų.

Kauno ekipai šiame susitikime nepadėjo Martynas Sajus ir Martynas Arlauskas. Alytaus klubo gretose nerungtyniavo Paulius Danisevičius.

„Dzūkija“: Charlesas Callisonas 14, Alanas Wigginsas 10, Paulius Petrilevičius, Nikolaos Stylianou ir Parrishas Petty po 7.

„Žalgiris“: Beno Udrihas 11, Kevinas Pangosas ir Brandonas Daviesas po 9, Gytis Masiulis, Paulius Jankūnas, Artūras Milaknis, Antanas Kavaliauskas – po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (64)