Puikiai puldami Milano krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 55:42, o labiausiai prie tokio rezultato prisidėjo Mindaugas Kuzminskas, kuris iki pertraukos pelnė 14 taškų ir tą padarė atakuodamas be klaidų (4/4 dvit., 1/1 trit., 3/3 baudų metimai).

Vienu metu Milano krepšininkai pirmavo net 17-os taškų persvara.

Po pertraukos lietuvis buvo pristabdytas, pridėjo tik 2 taškus, tačiau iš jo estafetę perėmė Artūras Gudaitis.

Likus 1:51 min. jo baudų metimai padidino „AX Armani“ pranašumą iki 3 taškų – 84:81. Bet Jameso Gisto dvitaškis sumažino skirtumą iki minimumo, o likus 14 sek. rezultatą persvėrė Mike'o Jameso dvitaškis (84:85).

Likus 4 sek. sudėtingas Andrew Goudelocko dvitaškis skriejo pro šalį, o netrukus prie baudų metimo linijos stojęs Marcusas Denmonas sumetė du baudos metimus (84:87). Atrodė, kad Milano klubą išgelbės tik stebuklas.

Po minutės pertraukėlės latvis Dairis Bertanis paleido sudėtingą tritaškį, o prieš jį prasižengė Chrisas Singletonas. Latvio ranka nesudrebėjo – 87:87. Per likusias 3 sek. svečiai pergalės neišplėšė ir ekipos žaidė pratęsimą.

Jo metu, atrodė, kad pergalę išplėš šeimininkai. Po A. Goudelocko dvitaškio „AX Armani“ pirmavo 95:94.

Bet pergalę svečiams lėmė Mike'o Jameso dvitaškis paskutinę pratęsimo sekundę.

Milano ekipoje rezultatyviausiai žaidęs A. Gudaitis per 24 min. surinko 18 taškų (dvitaškiai 5/8, baudos 8/8), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus bei surinko 29 naudingumo balus. Tai naujas asmeninis aukštaūgio rekordas Eurolygoje.

M. Kuzminskas per 23 min. pelnė 16 taškų (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 2/2, baudos 5/5), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

6 min. žaidęs L. Lekavičius į krepšį nemetė, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.„Panathinaikos“ iškovojo 19-ą pergalę ir tapo nebepavejamas Kauno „Žalgiriui“ (17/12).

„AX Armani“: Artūras Gudaitis 18 (dvitaškiai 5/8, baudos 8/8, 10 atk. kam., 29 naud. balai), Mindaugas Kuzminskas 16, Andrew Goudelockas 13, Davide'as Pascolo 11 taškų.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes, Mike'as Jamesas ir Jamesas Gistas – po 18, Marcusas Denmonas 12, Chrisas Singletonas 10 taškų.

Lietuvos klubui paskutinis mačas su Pirėjo ekipa įtakos turnyro lentelei nebeturės – „Žalgiris“ reguliarųjį sezoną užbaigs 6-oje vietoje ir atkrintamosiose susitiks arba su „Olympiakos“, arba su „Panathinaikos“.

Atėnų klubo pralaimėjimas galėjo pradžiuginti „Olympiakos“ klubą, nes ši „Panathinaikos“ nesėkmė būtų garantavusi Pirėjo ekipai 3-ią vietą reguliariajame sezone.

Galutinė Eurolygos rikiuotė paaiškės po penktadienio rungtynių.

Eurolygos rikiuotė po ketvirtadienio rungtynių (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai):