Mačo rezultatas neatspindi rungtynių eigos.

Vangiai rungtynes pradėję šeimininkai atsiliko 0:9, tačiau iki pirmo ketvirčio pabaigos pavijo drąsius svečius, kurie tebepirmavo tašku – 24:23.

Antrą kėlinį serbai laimėjo 20:14 ir per ilgąją pertrauką švieslentė fiksavo „Crvena Zvezda“ 7-ių taškų pranašumą – 44:37.

Prieš lemiamą ketvirtį intriga buvo gyva – svečius paviję maskviečiai po trijų kėlinių pirmavo 64:63.

Aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai per tris minutes atitrūko 73:65.

Eurolygos lyderiai namuose serbus įveikė 92:81 ir pasiekė 24-ą pergalę.

CSKA į priekį vedė Vitalijus Fridzonas – 20 taškų, Cory Higginso sąskaitoje – 18 taškų.

„Crvena Zvezda“ patyrė 19-ą nesėkmę ir galutinė Serbijos klubo akistata paaiškės po turnyro lentelės kaimynų rungtynių. Šiuo metu 12-oje vietoje esančius serbus dar gali aplenkti „Valencia“ ekipa.

CSKA: Vitalijus Fridzonas 20, Cory Higginsas 18, Sergio Rodriguezas 12, Othello Hunteris 12 taškų.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 14, Tayloras Rochestie 13, Dejanas Davidovacas, Stefanas Jankovičius ir Milko Bjelica po 10 taškų.

Stambulo „Fenerbahče“ (21/9) – Malagos „Unicaja“ (13/17) 91:99 (14:22, 22:25, 15:12, 32:24, 8:16)

Kitose rungtynėse tarp Stambulo „Fenerbahce“ ir Malagos „Unicaja“ ekipos prireikė pratęsimo.

Likus 7 sek. tritaškį pataikęs Alberto Diazas persvėrė rezultatą – 83:81. Tačiau Eurolygos čempionų titulą ginančią ekipą paskutinę sekundę išgelbėjo Kosto Slouko dvitaškis – 83:83.

Pratęsimo metu sėkmingiau sužaidė „Unicaja“, kuri įveikė „Fenerbahče“ ekipą 97:88 (22:14, 25:22, 12:15, 24:32, 16:8).

Pralaimėjimas jokios reikšmės Stambulo ekipai neturėjo: ekipa jau anksčiau buvo užsitikrinusi 2-ą vietą (21 pergalė, 8 nesėkmės), „Unicaja“ reguliariajame sezone liko 10-a (13/17).

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 26, Jamesas Nunnaly 19, Janas Vesely 14 taškų.

„Unicaja": Nemanja Nedovičius 31, Adamas Waczynski 18, Jamesas Augustine'as 11, Alberto Diazas 10 taškų.

Eurolygos rikiuotė po ketvirtadienio rungtynių (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai):