Lygi kova aikštėje vyko du kėlinius, po kurių prieniškiai pirmavo vos vienu tašku – 65:64.

Po didžiosios pertraukos brolių Ballų duetas padėjo „Vytautui“ suorganizuoti pabėgimą ir iškovoti pergalę solidžia 17 taškų persvara – 127:110.

19-metis Liangelo Ballas surinko 44, o 16-metis LaMelo Ballas – 39 taškus, Regimantas Miniotas ir Kervinas Bristolis pridėjo po 12.

Primename, kad prieš tai Prienuose vykusiame kitame draugiškame mače „Vytautas“ 153:119 sutriuškino Guangdongo „Southern Tigers“ rezervinę sudėtį, o vienas LiAngelo pelnė net 72 taškus. LaMelo tąkart įmetė 36-is.

Šias draugiškas rungtynes suorganizavo kompanija „Limestar Promotions LTD“, kuri praėjusį rugsėjį Londone rengė puikiai pavykusią ir plataus susidomėjimo sulaukusią Kauno „Žalgirio“ ir Torūnės „Polski Cukier“ dvikovą (87:61).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (102)