Roko Giedraičio vedami vilniečiai tik po atkaklios kovos 81:73 (24:15; 23:23; 17:16; 17:19) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ (9/19) krepšininkus.

„Lietuvos rytą“ šiose rungtynėse gelbėjo R. Giedraitis, kuris pelnė 17 taškų ir pataikė 4 tritaškius. Jam gerai talkino ketvirtajame kėlinyje puikiai atrodęs Benas Madgenas, kuris pelnė 13 taškų. Martynas Echodas ir Loukas Mavrokefalidis pridėjo po 14.

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė Parrishas Petty ir Charlesas Callisonas pelnę po 13 taškų. P. Petty taip pat sugriebė ir 10 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nors ketvirtąjį kėlinį sostinės krepšininkai pradėjo turėdami dviženklę persvarą (64:54), sužaidus 4 minutes dzūkai jau buvo priartėję 63:66. Vis dėlto po L. Mavrokevalidžio ir B. Madgeno 6 taškų iš eilės vilniečiai ir vėl turėjo saugų pranašumą (74:65).

Nors „Dzūkija“ ginklų sudėti nesiruošė, likus pustrečios minutės po dar vieno B. Madgeno tritaškio „Lietuvos rytas“ jau pirmavo 79:68. „Dzūkijai“ dar kartą atkurti intrigos nepavyko ir vilniečiai parsivežė sudėtingą pergalę iš Alytaus.

Sostinės ekipa į priekį pabėgusi buvo dar antrajame kėlinyje, kai pirmavo 46:29. Vis dėlto dar iki pertraukos aikštės šeimininkai deficitą sumažino iki vienženklio (38:47), o trečiajame kėlinyje buvo priartėję ir iki vieno metimo – 52:55.

Dzūkų neišgelbėjo ir puiki gynyba prieš vieną iš vilniečių lyderių Travisą Petersoną. Po 11,4 taško „Betsafe–LKL“ čempionate renkantis amerikietis šiose rungtynėse pelnė vos 2 taškus ir surinko vieną naudingumo balą.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 17 (4/8 trit.), Loukas Mavrokefalidis ir Martynas Echodas (23 n.b.) po 14, Benas Madgenas 13.

„Dzūkija“: Charlesas Callisonas ir Parrishas Petty (10 atk. kam., 7 rez. perd., 24 n.b.) po 13, Povilas Čukinas 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)