K. Pangosas per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus.

„Žalgiris“ triumfavo 85:73, o kanadietis turo naudingiausiųjų penketuke užėmė ketvirtąją vietą, už savęs palikdamas 27 naudingumo balus mače su Maskvos srities „Chimki“ surinkusį Nicolo Melli.

Antrąją ir trečiąją vietas naudingiausiųjų penkete užėmė Alenas Omičius iš Belgrado „Crvena Zvezda“ (30 n.b.) ir Thomasas Heurtelis iš „Barcelonos“ (29 n.b).

Naudingiausiu turo 29-ojo turo krepšininku tapo Madrido „Real“ supertalentas Luka Dončičius, kuris ne tik įmetė pergalingą metimą į „Crvena Zvezda“ krepšį, bet ir surinko net 35 naudingumo balus.

Devyniolikmetis slovėnas per 31 minutę pelnė 24 taškus, atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu į gražiausių turo momentų dešimtuką pateko du epizodai iš „Žalgirio“ arenos. Tiesa, abu juos sukūrė Kaune pralaimėję CSKA krepšininkai.

Šeštąją vietą užėmė Brandono Davieso bandymą dėti į krepšį blokavęs Victoras Ruddas, o trečiąją – tolima Leo Westermanno „bomba“ iš vidurio aikštės paskutinę antrojo kėlinio sekundę.

Devintąją vietą gražiausių epizodų dešimtuke užėmė Milano „AX Exchange“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis, blokavęs Bambergo „Brose“ gynėjo Ricky Hickmano metimą.

Gražiausią savaitės epizodą sukūrė tas pats L. Dončičius, pataikęs pergalingą metimą paskutinėmis sekundėmis.