Artūras Gudaitis Milano klubui per 25 min. pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 2/4 baudos) bei surinko 17 naudingumo balų – tai geriausias rodiklis nugalėtojų gretose.

Ypač aukštaūgis pasižymėjo trečio ketvirčio pradžioje, kuomet įspūdingu bloku nepaliko vilčių Ricky Hickmanui.

Mindaugas Kuzminskas per 14 min. pelnė vos 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė, kartą suklydo ir nesurinko nei vieno naudingumo balo.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Brose“ sirgaliai dar džiaugėsi saviškių pranašumu: po Danielio Hacketto dvitaškio Vokietijos klubas pirmavo 73:69.

Bet Curtiso Jerrellso dvitaškis ir Artūro Gudaičio 5 taškai leido išsiveržti į priekį, o latvio Dairio Bertanio tritaškis įvarė į kampą „Brose“ krepšininkus.

Likus minutei ekipas skyrė trys taškai (78:81), tačiau rezultatyviai žaidusio Vladimiro Micovo dvitaškis laidojo „Brose“ sirgalių viltis.

„Brose“ (11/18) turnyro lentelėje užima dešimtąją vietą, o „AX Armani Exchange Olimpia“ (10/19) ekipa – 14-ąją.

„Brose“: Danielis Hackettas 17, Leonas Radoševičius 13, Augustine'as Rubitas 12, Ricky Hickmanas 11 taškų.

„Anadolu Efes“: Vladimiras Micovas 14, Amathas M'Baye 13, Artūras Gudaitis ir Andrea Cinciarini po 12 taškų.

Stambulo „Anadolu Efes“ – „Barcelona“ 83:107 (19:23, 15:32, 33:26, 16:26)

15-ą vietą užimanti „Barcelona“ pasiekė 10-ą pergalę, paskutinėje vietoje esantis „Adadolu Efes“ klubas patyrė 8-ą nesėkmę iš eilės ir 23-ią šiame Eurolygos sezone (6/23).

„Anadolu Efes“: Brockas Motumas 19, Sonny Weemsas 17, Errickas McCollumas ir Krunoslavas Simonas po 10 taškų.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis 20, Victoras Claveras 16, Ante Tomičius 15, Pau Ribas 12 taškų.