Seriją iki trijų pergalių Šakių klubas laimėjo „sausu“ rezultatu 3:0 bei pateko į NKL finalo ketvertą, vyksiantį Jonavoje.

„Jonavos“ krepšininkai turėjo 4 pranašumą po Antano Montrimavičiaus tritaškio (11:7). „Vytis“ atsakė spurtu 10:0 (11:17). Po pirmojo kėlinio
šeimininkai pirmavo šešiais taškais (13:19).

Antrajame kėlinyje „Vytis“ toliau tolo, o jonaviečiai daug sykių klydo puolime. Ketvirčio viduryje Brytonas Hobbsas pelnė paskutinius „Jonavos“ taškus kėlinyje (21:28), o Šakių klubas pirmąją mačo dalį užbaigė atkarpa net 21:0 (21:49).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. „Vyčio“ ekipa dviženkliu taškų skirtumu laimėjo trečiąjį kėlinį bei sugebėjo trimis taškais laimėti ir ketvirtajame kėlinyje. Šeimininkai rungtynėse iškovojo įtikinamą pergalę (95:52).

Primename, kad ketvirtadienį ryte teismo nuosprendį išgirdo Dovydas Redikas, krepšininkas po teismo iš Vilniaus skubėjo į Jonavą ruoštis šiam mačui. Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas žaidė beveik 20 min. ir pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.).

„Jonava“: Martynas Pacevičius 10 taškų, Justas Vazalis 8, Antanas Montrimavičius 7, Ebuka Anyaorah 6, Šarūnas Dambrauskas ir Dovydas Redikas po 5, Bryton Hobbs 4, Tomas Miškinis ir Heng Yu po 2, Karolis Šarukas 1.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 15 taškų, Aurimas Majauskas ir Paulius Beliavičius po 14, Šarūnas Vingelis 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)