Bilieto į atkrintamąsias varžybas siekianti Vitorijos komanda užtikrintai pradėjo rungtynes spurtu 10:0 ir sužaidus 6 minutes pirmavo 22:7.

Vokietijos čempionai antrame kėlinyje sugebėjo sumažinti skirtumą iki 10 taškų, tačiau itin taikliai nuo trijų taškų linijos atakavę aikštės šeimininkai netrukus vėl susikrovė 15 taškų pranašumą – 47:32.

Po didžiosios pertraukos svečių laukė tikras pragaras – skirtumas augo akyse ir prasidėjus paskutiniam ketvirčiui tarp ekipų buvo jau 30 taškų praraja (82:52).

Likęs laikas buvo tik formalumas – baskai savo jau buvo pasiekę. Nugalėtojai šioje dvikovoje išsiskyrė nepaprastu taiklumu – dvitaškius metė 60 proc. (23/38), tritaškius 48 proc. (13/27), baudas 90 proc. (18/20) taiklumu.

Vitorijos ekipa su 14 pergalių rikiuojasi 8 Eurolygos turnyro lentelės vietoje, o jai ant kulnų vis dar lipa ir prasibrauti į ketvirtfinalį tikisi Tel Avivo „Maccabi“ su 13 pergalių.

Nuo žalgiriečių 2 pergalėmis atsiliekanti „Baskonia“ per likusius tris turus gali aplenkti ir Lietuvos čempionus.

Eurolygos turnyro lentelė po 27 turo

Baskonia“: Jaysonas Grangeris 17 (7 rez.p.), Ilimane'as Diopas 16, Janis Timma 13, Rodrigue'as Beauboisas 12, Tornike Šengelia 11.

Brose“: Nikas Zisis 17, Ricky Hickmanas 14, Leonas Radosevičius 10.

Paskutinėse 27 turo rungtynėse trečiadienį Malagos „Unicaja“ (11-16) savo aikštėje 95:91 (19:25, 30:21, 27:22, 19:23) įveikė „Barcelonos“ (9-18) ekipą.

Permainingose rungtynėse Joano Plazos auklėtiniai paskutiniame ketvirtyje sugebėjo iššvaistyti 15 taškų persvarą (84:69) ir leido katalonams atkurti intrigą.

Likus žaisti 7 sek. komandas skyrė vos 2 taškai (91:89), tačiau „Unicaja“ krepšininkams pavyko išnešti kailį sveiką.

„Unicaja“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją, o „Barca“ pralaimėjo po dviejų pergalių iš eilės.

Unicaja“: Danielis Diezas 21, Nemanja Nedovičius 13, Sasu Salinas 11, Jamesas Augustine'as 10 (7 atk.k.).

Barcelona“: Ante Tomičius 22 (11 atk.k., 31 naud.b.), Petteris Koponenas ir Edwinas Jacksonas po 13, Adrienas Moermanas 12, Thomas Heurtelis 11 (10 rez.p.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)