Permainingoje dvikovos pradžioje abi komandos apsikeitė spurtu 10:0, o CSKA pranašumas ėmė ryškėti antrame kėlinyje, kai maskviečiai šovė dar kartą į priekį 15:0 ir pirmavo 36:26.

Daugiausiai veteranų Georgio Printezio ir Vassilio Spanoulio dėka „Olympiacos“ po didžiosios pertraukos skirtumą sumažino iki minimumo – 44:45, tačiau Rusijos čempionai iniciatyvos neatidavė.

Fantastiškai žaidęs N. de Colo padėjo aikštės šeimininkams ketvirtojo ketvirčio pradžioje susikrauti 13 taškų persvarą – 75:62.

Svečiams per likusį laiką pavojingiau priartėti prie varžovų nepavyko ir Pirėjo „Olympiakos“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

22-ą pergalę iškovojęs Maskvos klubas (devinta pergalė iš eilės namie) užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojo vardą ir savo aikštės pranašumą visose Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

Dimitrios Itoudis congratulates his @cskabasket players as they secure top spot pic.twitter.com/VvNCL80dSF
— EuroLeague (@EuroLeague) March 21, 2018

Abi Maskvoje žaidusios komandos per likusius tris Eurolygos turus dar išmėgins jėgas su Kauno „Žalgiriu“.

Maskvos CSKA: Nando de Colo 25 (5/6 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 3/4 baudos, 31 naud. b.), Cory Higginsas 14, Sergio Rodriguezas 13, Willas Clyburnas 12.

Pirėjo „Olympiakos“: Georgias Printezis 24 (8/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/5 baudos, 28 naud.b.), Vassilis Spanoulis 17, Nikola Milutinovas 10, Brianas Robertsas 9.

Kitose rungtynės Stambule Eurolygos autsaideris „Anadolu Efes“ (6-21) po permainingos kovos 73:85 (29:18, 20:24, 12:19, 12:24) buvo priverstas pripažinti Maskvos srities „Chimki“ (16-11) krepšininkų pranašumą. Pastarieji su šia pergale pelnė ir bilietą į turnyro ketvirtfinalį.

Malcolmo Thomas ir Aleksejaus Švedo vedami svečiai po šalto dušo pirmajame kėlinyje (18:29) vijosi aikštės šeimininkus iki pat ketvirtojo kėlinio, kurio pabaigoje surengė spurtą 8:0 ir tapo nepavejami varžovams.

„Anadolu Efes“: Dunstonas Bryantas 19, Sonny Weemsas 16 (5/13 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 dvitaškiai), Brockas Motumas ir Errickas McCollumas po 11, … Vladimiras Štimacas 8.

Chimki“: Malcolmas Thomas 17, Aleksejus Švedas 16 (8 rez.p.), Egoras Vialcevas 13, Anthony Gillas 11 (7 atk.k.), Charlesas Jenkinsas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)