Šis rezultatas gali pasitarnauti ir dėl aštuntuko bei kuo aukštesnės vietos besigrumiančiam Kauno „Žalgiriui“.

Jei CSKA vyrai laimės kito turo susitikimą namuose su Pirėjo „Olympiakos“, jie anksčiau laiko užsitikrins pirmą vietą turnyro lentelėje, o tai reiškia, kad jie žaisti priešpaskutinio turo mačo su žalgiriečiais į Lietuvą gali atvykti be didelės motyvacijos.

Nors šeimininkai rungtynes pradėjo gerokai sėkmingiau (17:9), CSKA atsakė spurtu 11:0 ir išsiveržė į priekį – 17:20. Nepaisant įspūdingos Nicolo Melli bombos iš savo aikštės pusės aidint pirmo ketvirčio sirenai, maskviečiai pirmavo toliau ir išlaikė persvarą iki pat didžiosios pertraukos – 40:44.

Trečiame kėlinyje įsišėlo Janas Vesely, atlikęs net kelis žvėriškus dėjimus iš eilės, ir leidęs „Fenerbahčei“ persverti rezultatą savo naudai – 58:54. Tiesa, lemiamą ketvirtį atkarpa 7:0 jau atidarė svečiai ir vėl susigrąžino iniciatyvą – 60:65.

Tikru atradimu CSKA gretose tapo Andrejus Voroncevičius, po kurio penkto tritaškio iš penkių, Željko Obradovičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės – 68:74 (likus žaisti 3 min. 30 sek.).

Turkijos atstovai nesiruošė kapituliuoti ir po N. Melli bei Brado Wanamakerio dvitaškių priartėjo iki vieno metimo – 72:74.

Svarbiausiu metu CSKA lyderiu tapo Cory Higginsas, kurio penki taškai iš eilės padidino pranašumą – 75:79. Taiklios B. Wanamakerio ir Kosto Slouko baudos panaikino skirtumą tarp komandų – 79:79. Vis dėlto Nando de Colo paskutinę dvikovos sekundę pataikė iš vidutinio nuotolio ir išplėšė pergalę – 79:81.

Įdomu, kad pirmame rate Maskvoje prireikė pratęsimo, o pergalę 95:93 iškovojo turkai.

„Fenerbahče“: Nicolo Melli 18 (4/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/2 bauda), Janas Vesely 13 (5/5 dvitaškiai, 3/6 baudos, 7 atk. kam.), Bradas Wanamakeris 11, Jamesas Nunnally 10 taškų.

CSKA: Andrejus Voroncevičius 17 (1/1 dvitaškis, 5/5 tritaškiai), Cory Higginsas ir Kyle'as Hinesas po 15, Nando de Colo 13 (8 rez. perd.), Sergio Rodriguezas 10 taškų.