„Neptūno“ krepšininkai pirmavo nuo pat rungtynių pradžios ir įpusėjus rungtynėms turėjo taškų 13 taškų persvarą (43:30).

Trečiajame kėlinyje varžovai kiek priartėjo, bet artėjant ketvirtojo kėlinio viduriui, klaipėdiečiai susigrąžino dviženklį pranašumą (66:55).

Tačiau į lemiamą šturmą kilusi Prancūzijos ekipa po kelių minučių išlygino rezultatą 68:68.

Likus 1:30 min. Strasbūro ekipa turėjo 3 taškų pranašumą, o po nesėkmingos „Neptūno“ atakos sugebėjo išlyginti bendrą dviejų rungtynių rezultatą (75:70).

Po dar vienos nesėkmingos „Neptūno“ atakos svečiai jau galėjo pirmauti pagal dviejų mačų rezultatą, tačiau nesusikūrė per 24 sek. šanso atakuoti.

„Neptūnui“ liko 11 sek. Kazys Maksvytis paprašė paskutinės minutės pertraukėlės. Paskutinis Renaldo Seibučio tolimas metimas buvo per trumpas ir komandos žaidė pratęsimą, nes pirmąsias rungtynes namuose Klaipėdos komanda laimėjo taip pat penkių taškų skirtumu 73:68 (22:12, 16:22, 20:22, 15:12).

Pratęsimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 81:72. Edgaro Želionio ir R. Seibučio taškai išlygino bendrą rezultatą (81:76), tačiau tuomet tritaškį pataikė Davidas Loganas.

Dar viena netiksli „Neptūno“ ataka beveik laidojo svečių šansus. Strasbūro ekipa iškovojo pergalę 88:78.

SIG: Damienas Inglisas 17, Dee Bostas 15, Miro Bilanas 12 taškų.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 17, Simas Galdikas 14, Jerry Johnsonas 12, Renaldas Seibutis 10 taškų.

Pirmojo etapo B grupėje „Neptūnas“ (7 pergalės/7 pralaimėjimai) užėmė ketvirtąją vietą, o Strasbūro klubas (9/5) tapo C grupės nugalėtoju.

Prancūzai FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalyje kausis su Atėnų AEK ekipa, kuri svečiuose 93:82 pranoko Nymburko ČEZ ekipą ir atsirevanšavo už nesėkmę namuose. Pirmasis mačas Graikijoje tarp šių ekipų baigėsi čekų klubo pergale 98:88.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (126)