Rungtynėse Telšiuose „Jonavos“ krepšininkai dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių. Jonaviečiai nusiėmė 48 kamuolius (iš jų 18 puolime), telšiškiai – 26 kamuolius (5 puolime). Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Jonavoje.

Pirmoje rungtynių pradžioje „Jonava“ šovė į priekį (8:0), telšiškiai netruko persverti rezultatą (10:9), tačiau po pirmojo kėlinio vienu tašku priekyje buvo svečiai (20:19).

Antrojo kėlinio metu po šeimininkų dvitaškio „Telšiai“ sugebėjo susikrauti 6 taškų persvarą (34:28). Karolio Šaruko pabudinti jonaviečiai spurtavo ir po kėlinio pabaigoje susigrąžino persvarą (37:36).

Pirmoje mačo dalyje strigusi „Jonavos“ toliašaudė artilerija prabilo trečiajame kėlinyje. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai ketvirčio metu pataikė net 6 tolimus metimus ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė solidų pranašumą (69:54).

Ketvirtajame kėlinyje jonaviečiai neišleido iniciatyvos iš rankų, o po K. Šaruko tritaškio susikrovė triuškinamą persvarą (87:65). Likęs laikas rungtynėse tebuvo formalumas ir „Jonava“ iškovojo pergalę (96:83).

„Jonava“: Bryton Hobbs 15 taškų, Martynas Pacevičius 13 (10 atk. kam.), Karolis Šarukas 12, Dovydas Redikas 11, Antanas Montrimavičius ir Ebuka Anyaroh po 10, Lukas Grabauskas 8, Tomas Miškinis 7, Justas Vazalis ir Šarūnas Dambarauskas po 5, Hen Yu taškų nepelnė.

„Telšiai“: Deividas Keburys 27 taškai, Vilius Pocius 12, Mindaugas Norkus 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)