Pirmame serijos iki trijų pergalių mače Šandongo „Golden Stars“ komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, svečiuose po permainingos 104:100 (27:25, 30:29, 20:23, 27:23) įveikė Dziangsu „Dragons“ ekipą ir atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio.

Lietuvos rinktinės kandidatas D. Motiejūnas per 31 minutę surinko 24 taškus (8/14 dvitaškiai, 8/16 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius ir rezultatyvumu nusileido tik Dingui Yanyuhangui, įmetusiam 33 taškus.

Tiesa, DMO liūto dalį savo taškų – 18 – pelnė per pirmąją rungtynių pusę, o ketvirto kėlinio pabaigą praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.

Šeimininkams 27 pelnė Marshonas Brooksas, 19 – Li Yuanyu, 17 – Miroslavas Raduljica (13 atk. kam.).

Antra „Golden Stars“ ir „Dragons“ akistata numatyta penktadienį Šandonge. Trečias susitikimas vyks ten pat sekmadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)